1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Zbanowanie Konsoli

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Creed, Lipiec 19, 2010.

1. Creed

Creed Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wziąść na PSP?
    Witam odrazu piszę że nie wiem czy dobry jest to dział ale uznałem że dobry . jak zły to proszę szanownego moderatora aby przenius tam gdzie trzeba.

A więc moje pytania brzmią:

1.Czy ban jest przyznawany online?To znaczy że pogram pogram z 2 miesiące bana nie dostane konsole od neta odłącze i już nigdy nie podłącze to ban może być przyznany offline?

2.Mam najnowszy dashboard a więc jeśli dostałbym bana była by możliwośc odblokowania instalacji gier na dysku?

Pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. biperus

biperus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Raccoon City
    Jak oflagują Tobie konsole. To możesz nawet ją za rok włączyć a i tak będzie czekała na Ciebie niespodzianka w postaci bana :)
    Z najnowszą aktualizacją nie ma już blokady na zgrywanie gier na dysk

4. Creed

Creed Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wziąść na PSP?
    Czyli jak np. dostane banika to mogę instalować gry na dysk? Są jakieś jeszcze konsekwencje jak dostane bana? Oprócz blokady xbox live i gwarancji?

5. Grzib

Grzib Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Ślonsk
    tak bedziesz mogl instalowac gry, innych konsekwencji juz nie ma

6. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    1. Logiczne jest , że bana jeśli dostaniesz to tylko gdy połączysz się z Live. Nie podłączając konsoli nie dostaniesz bana offline.
    2. Narazie bananami nie grożą , jedynie mogą Cię oflagować i później chwycić . Skoro już dali możliwość odbanowania dysku w aktualizacji , to chyba nie będą już blokować dysku.

Wczytywanie...

Poleć forum