1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360(Zephyr)-flash napędu i zabawy z obrazami

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez spawn2k, Maj 10, 2011.

1. spawn2k

spawn2k Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie,

tak przeglądam to forum celem dokształcenia się i widzę iż paru rzeczy nie ogarniam,stąd ten post.Posiadam Xboxa 360 na płycie w wersji Zephyr(lipiec 2008) z napędem Liteon DG-16D2s z FW w wersji 74850C.Teraz pytanie,jakiego iExtreme dobrać do tego napędu aby był kompatybilny "z większością produkcji",w szczególności nowych?Zdaję sobie sprawę na co się porywam i nie interesuje mnie XBL.
    Wcześniej za pomocą Dosflasha pobrałem klucze z napędu i w razie awarii mam ich kopię w binarce na dysku.Tak,też przeglądałem stronkę iExtreeme i dorwałem cały poradnik odnośnie JungleFlashera na prawie 233 strony,ale mam kilka pytań.Czy można też nim pobrać klucze/dokonać dump całego FW z napędu Liteon czy jest to tylko możliwe z pomocą Dosflasha??Rozumiem iż JungleFlasherem buduję nowy odblokowany obraz FW w binarce,ze zmienionymi kluczami(iExtreeme), który "wpalam" do napędu??Czy są nadal problemy ze sterownikami do napędów oraz czy działa stabilnie na chipsetach NVidii pod Windows 7 x64??
    Cóż również mam pytanie co do obrazów.
    Rozumiem iż Wave służy do odblokowywania obrazów ISO z kopiami,gdzie w obrazie jest tworzona ukryta partycja z patchem?Czy są jakieś zależności między Wave 2,3 itp a wersją iExtreeme,czy jest to bez znaczenia?W skład jakiego pakietu softu wchodzi Wave?
    Z tego co wyczytałem to Jtag jest jakimś toolem służącym do odblokowywania obrazów kopii by były uruchamiane na nieflashowanych napędach??Czy też Jtag jest jakimś toolem do konwersji obrazów??Pytam się,gdyż Jtag to jedynie kojarzy mi się z testowaniem układów;)
    Prosiłbym serdecznie o pomoc:)

pozdrawiam serdecznie,

Spawn2k.

Wczytywanie...

Poleć forum