1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 zepsuty napęd

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez memeczyslaw, Lipiec 28, 2010.

1. memeczyslaw

memeczyslaw Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    witam mam problem z xboxem podejrzewam ze psuje mi sie napęd, otoz co raz czesciej mam problem z zainstalowaniem gry albo odczytaniem płyty, gra z płyty wogole nie wchodzi w gre. Jesli wymienie napęd na nowy czy bede musial ponownie przerabiac konsole? nie chcialbym robic tego ponownie czy da rade jakos wyczyscic aktualny napęd ktory mam? dzieki za pomoc pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    mozesz sprobowac wykalibrowac naped, poradnik jest na forum, a jesli wymienisz naped to bedziesz po pierwsze musial na nowo go przerobic a po drugie wgrac klucz ze starego bo inaczej konsola go nie wykryje

4. Bursztyn1964

Bursztyn1964 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Katowice
    Wiesz jak ja kupiłem konsole 2 lata temu to mi napęd nic nie czytał a jak czytał to oryginały i po jakimś czasie wywalał błąd ze szmatkom no i powiedziałem że Pier**** to .! po 3 miechach włączyłem x-a znowu i stał się cud xbox chodzi do dzisiaj ciskam nim pare H dziennie ;)

A odnosząc się do tematu to jak pisał barman_2000 spróbuj wykalibrować ;)

5. memeczyslaw

memeczyslaw Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    nie znam sie na tym obawiam sie troche ruszac konsole zeby tego nie popsuc, ile taka kalibracja moglaby kosztowac w serwisie? są jakies inne sposoby aby naprawic napęd nie wymieniając go i nie przerabiając konsoli ponownie? moze wymiana lasera?

6. komran

komran Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Podkarpacien
    Jest taka opcja jak wymiana lasera, na allegro sprzedają i na forum także. Najlepszym sposobem było by wymienić napęd na jakiegoś Liteona jeśli masz jakiś inny. Ze starego napędu trzeba zgrać klucz i wgrać go do nowego. W serwisach za około 100-150 Ci to zrobią łącznie z ceną napędu. Było sporo aukcji na allegro w podobnych cenach. W serwisach też powinni skalibrować laser, ale to za dużo nie pomaga jak już siada.

Wczytywanie...

Poleć forum