1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 - zły zakup

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Turpat, Styczeń 13, 2010.

1. Turpat

Turpat Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Zaczynam wątpić czy kupno konsoli xbox 360 to dobry zakup. Kupiłem przerobionego premiuma, nówke. Na początku było świetnie. Ściągałem sobie gry z netu, grałem online, nagrywałemgry na dysk.
    Jednak potem zaczęły się progblemy. Coraz cześciej Xbox miał problem z odczytaniem płyt, wywalał komunikat o szmacie...
    Potem zepsułsię przycisk na padzie - B.
    Coraz mocniej musiałem go wciskać aby działał. Byłem już tym wkurzony, ale jakoś wytrzymywałem. Pewnego dnia , po 2 miechach posiadania konsoli włączyłem Xboxa i otrzymałem komunikat o banie. Zablokowali mi dysk i uniemożliwili gre online...
    Wtedy to się naprawde wnerwiłem. Nie dość że teraz Xbox będzie wył jak odkuracz to jeszcze dzień wcześniej wykupiłem sobie 3 miechy LIVE...
    Nie załamując sie do końca dałem Xboxa do serwisu w celu odbanowania dysku. Nie dość że trzymali go miesiąc to jeszcze nie udało się odbanować...
    Wnerwiony dostałem konsole z powrotem. teraz już straciłem nawet chęć grania na moim zepsutym i zblokowanym klocku. Cała moja kolekcja gier nie dziaała. Cały czas wywala komunikat o szmatce i jakichś błędach. Straciłem mnóstwo czystych płyut i żadna nie działa na Xboxie teraz. W niektórych grach niemam tez dźwięku... Pewnie to wina obrazu na płycie, ale powinno diałać skoro nagrywam 2,4x na Verbatimach...

JKak miałem PS2 nie było takich problemów, konsola mała, cichutka i spoko. Oglądałem se DiviXy z znapisami i było cool.

Xbox to next genowa konsola? Nie sądze tak zwalonej i awaryjnej jeszcze nie miałem. Planuje kupić PS3, nie bać się o bana, grac przez neta za darmo i w kazdym miejscu (Wi Fi) oglądac blu ray, ściągać demka i filmy, grywać je na dysk i korzystać. Łączyć się z moim PSP.

2. Lotnik421 Xbox One

3. bastek16

bastek16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bochnia
    I po gowno sie zalisz? a to ze zlapales ban to tylko twoja wina :) i ze dysku sie odbanowac nie da tez twoja wiec kolo ogarnij sie, a ps nikt Ci nie broni kupowac tylko ze tam musisz miec same oryginalne gry wiec na to samo by Ci wyszlo kupowanie oryginalow na ixa i ban bys nie mial. Don't Cry NoooB

4. Monstrum

Monstrum Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Twierdzisz że kupisz sobie ps3 i będzie lepiej , a czemu kupiłeś xboxa pewnie tylko dlatego że jest tańszy i dało się grać na "kopiach zapasowych " gier .
    Pamiętaj , że jak byś miał nie zmodyfikowanego xboxa i grałbyś na oryginałach to nie miał byś żadnych problemów z doczytywaniem , brudnymi płytami itd , a jak by coś odmówiło posłuszeństwa to po prostu zadzwoniłbyś do M$ żeby zabrali konsolkę do naprawy .
    Fakt faktem że xboxy są dość awaryjnymi konsolami i nie można tego ukrywać , ale pamiętaj że duża część użytkowników klocka kupuję tą konsolę dlatego że jest możliwość modyfikacji konsoli żeby czytała " kopie zapasowe gier " i tyle w temacie.
    Pamiętaj również że wszystko się psuje PS3 też mają awarie :p

5. mic1225

mic1225 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łomża
    Co to ma w ogóle być? Publiczne wyżalanie się? Przed zakupem było trzeba trochę poczytać i wiedzieć co się kupuje. Tak, xbox to konsola nextgen. Zrobisz coś lepszego będę Cię wielbił.... A co do bana to było trzeba albo nie podłączać się do live, albo kupić czystą konsolę i nie piracić.

Tyle na ten temat. Proszę moda o usunięcie tematu i ewentualnie przyznania warna. ;)

Pozdrawiam mic1225.

6. MPiotroV

MPiotroV Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    trzeba było jechać na oryginałach i nie miałbyś problemów. ; )

7. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    Takie żalenie to można w offtopie sobie zakładać! Przenoszę, powinienem usunąć bo zaraz jakieś wojny "fanbojów" będą!

8. H1GH

H1GH Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Za "tyle niedzialajacych" gier mozesz spokojnie kupic sobie nastepna konsole...I nadal wyjdziesz na plusie, rzeczy materialne maja to do siebie ze sie niszcza :> Nie mozna chodzic w tych samych majtkach 10 lat :D

9. arek

arek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nieprzerobionej nie zbanowali by, cieszył byś się live'em przez te 3 miesiące, wszystkie oryginalne gry chodziły bez problemu, pada dostał byś nowego na gwarancji.
    Żal możesz mieć tylko do siebie bo MS cię nie oszukał.
    Faktycznie PS3 to najlepszy wybór dla piratów.

10. PawlaQ

PawlaQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zamość
    Boze to jest zalosne na poczatku zalisz sie ze xboxa ci zbanowali i nie mozesz przez to grac na live a na ps3 bedziesz mogl... Gdybys kupował oryginaly nie dostal bys bana co sie laczy rowniez z tym ze gral bys normalnie na live. Pozdro&pocwicz...

11. sebolek

sebolek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legionowo
    Urzekła mnie twoja histeria

12. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Masz racje. Turpat - przyznaje Ci rację... Naprawdę...

Mam jedno pytanie.

Czy Ciebie za przeproszeniem naprawdę p********iło? :#!!!!

Piszesz, że fajnie było, sielanka, przerobiona konsola, gry za 8 zł, gra w necie... Bajka po prostu...

Tylko, że to wszystko jest nielegalne... I ty masz pretensje, że Cię zbanowali... Ojej, jak oni mogli... :< Nie płacz, mają do tego podstawy.

Paranoja...

13. Turpat

Turpat Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Ja jestem internetowy, a internetowi niepłacą bo wszystko robią sami, więc nie będe gier kupował.

14. Marcin*

Marcin* Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  15. SNR

SNR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubelszczyzna
    Ty jestes zdrowy, czy na cos chorujesz?

16. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    AAAA ludzie dajcie mu bana!!
    1.Gdybys nie przerobił konsoli nie mial bys informacjii ze szmatką
    2.Gdybys nie przerobił mogłbys grac dalej LIVE i grac z dysku
    3.Gdybys nie przerobił nie stracił bys 3 miesiecy LIVE
    4.Masz max 13 lat
    5.Tata ci zdzelił po dupci bo straciles 3 miesiace live
    6.Bardzo dobrze ze dostales bana bo nie nawidze piratow (Omijajac tych ktorzy takiego bana np. "przyjmą na klate" i nie wyzywaja M$ od złodzieji itd.)
    7.:ban
    8.Admini! Ja bym zaliczył ten temat do Temat miesiaca albo i roku i wywalił go na pół strony zeby inni sie posmiali... hehe
    9. I jeszcze raz BANA MU!
    Moze i zdrowy fizyczne jest ale psychicznie to moga byc rozne objawy... Dałn nie bo maja wiecej IQ niz on... wodogłowie byc moze...

"Internetowy" gdybym mogl za***** :X cala strone cos w stylu "buahaha"

17. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Na twoim miejscu tak bym się nie napalał na internet w Ps3.
    Sony już zaczyna coś kombinować aby usługa była płatna i prędzej czy później do tego dojdzie i podejrzewam,że nie będzie tak tanio jak w Xbox Live.
    Twoim karygodnym błędem była przeróbka konsoli,zresztą masę użytkowników ten błąd popełniła,zresztą celowo.

18. adrionoPL

adrionoPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    Takie są skutki grania na kopiach piracie! Jak grasz na używanych konsolach i jeszcze na piratach to dostałeś to na co zasłużyłeś.

19. Turpat

Turpat Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    To była nowiutka konsola.

20. karpiu91

karpiu91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jakim prawem Microsoft mógł zbanować Ci konsolę!? Przecież to jest nie do pomyślenia, skandal!

Naprawdę Ci współczuję! Koszt tych kilku czystych verbatimków musiał być przeogromny, na pewno wydałeś na te gry setki złotych ;O
    Jakie to smutne...

21. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Jak nie doszedłeś do samego źródła i nie przeczytałeś co się dzieje tak naprawdę, tylko słyszaleś pogłoski to lepiej nie mów na ten temat. Sony chcę wprowadzić takie coś jak konto Premium, ale multiplayer nadal będzie darmo.

Wczytywanie...

Poleć forum