1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 zniszczył płytę

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Tigro, Styczeń 13, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Tigro

Tigro Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć,
    przed chwilą wrzuciłem do napędu disc 1 z Forza Motorsport 3. Xbox, jak wiemy, chodzi jak traktor kiedy zacznie czytać z płyty. Wyobraźcie sobie jednak, że mój chodził w takim razie jak odrzutowiec. Takie ryczenie, że w połowie mieszkania (nie przesadzam!) było słychać. Do tego animacja startowa bardzo się cięła. Wyłączyłem więc konsolę, włączyłem ponownie, znów start gry.. i znów ryczenie nie do zniesienia. No to wrzuciłem płytę z Lego Batman, żeby zobaczyć, o co chodzi - no i tutaj normalny dźwięk, bez przesadnej głośności. To znów Forzę - uznałem, że zainstaluję na dysku. 7% i.. koniec. To jeszcze raz próbuję (nie muszę wspominać, że Xbox cały czas udawał startującego F16?). Nic. Wyjąłem płytę, a tu.. pół okręgu mniej więcej w 1/4 promienia płyty RYSA. Gigantyczna, głęboka. No i tutaj moje pytanie: czy to wina konsoli? Jeśli tak, czy podlega to gwarancji i mogę się od MS domagać nowej Forzy?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Nie wkładaj samolotów do konsoli :<.

Oddaj do odnowy, lub dzwoń do MS.

4. Tigro

Tigro Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A po takiej "zwykłej" odnowie za 10zł ruszy znów? Bo teraz ani się nie da zainstalować, ani grać z płyty (wiesza się zaraz przed wyścigiem).

5. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Jeśli płytę będzie się dało odnowić to tak. Jeśli wada była "od nowości" z tyłu pudełka masz nr telefonu, lub e-mail do producenta. Skontaktuj się.

6. Abram_2006

Abram_2006 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    POLSKA
    Oddaj do MS poco się denerwować :)

7. tsunadefan

tsunadefan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja miałem taki sam problem jak ty ale sie okazało ze nie wyjąłem poprzedniej gry w którą grałem i dołozyłem do napędu jeszcze jedną płytę... tak to mogło być F16

8. AlekLolo

AlekLolo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Radom
    Zadzwoń do MS, oni Ci powiedzą gdzie i jak wysłać konsole i będzie po kłopocie.

Pozdrawiam

9. Tigro

Tigro Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    OK panowie, dzięki :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum