1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 (żywotność ogólna - (2013-2015/16) (proszę o radę 4gb/250)

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez crash5, Wrzesień 3, 2013.

1. crash5

crash5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam wszystkich użytkowników forum po dłuższej przerwie , mam pytanie ponieważ mam zamiar kupić XBOX 360 slim. Rozumiem , że w zestawie jest HS oraz LIVE GOLD na 1 miesiąc , dobrze się orientuję? 2. Czy XBOX 4GB wystarcza do grania w gry pudełkowe i oglądania filmów DVD? Bo rozumiem , że Dema już nie zainstaluję ani dodatku tak? Prosiłbym o szerszą wiedzę na ten temat jeśli ktoś posiada takową lub przerabiał już to. 3. (pytanie - najważniejsze) Z powodu takiego jaki jest chcę kupić konsolę tej generacji , zastanawiałem się nad PS4. Ale właśnie chodzi mi o to czy XBOX będzie miał wsparcie chociaż na 3 lata , czy takie gry jak COD , FIFA , BF , lub może jakaś perełka się pojawi na XBOX? Czy będą już wychodzić tylko tasiemce? Nie byłem w temacie gdy było takowa sprawa omawiana na światowych forach i dlatego , chciałbym abyście podzielili się swoją wiedzą na ten temat bo pewnie Microsoft coś wspominał o tym.
    No nic dzięki za uwagę i ewentualną odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Krycha1987

Krycha1987 Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Te 4GB to tylko na profile i pierdoły (z tego co wiem to po zajęciu przez partycję cache zostaje dla usera 2GB), dema zajmują różnie ale jedno byś pewnie zassał, choć demo RAGE zajmowało ponad 2GB

Nikt tobie nie wywróży żywotności konsoli, felerne też się potrafią trafić, ale ogólnie to po zmiennie pary płyt od Jaspera jest już dobry poziom bez awaryjności. Jeżeli nie przerabiasz to jest gwarancja na 2 lata, są sklepy które dają możliwość przedłożenia gwarancji.

Musisz mieć dysk, można podpiąć pendrive ale jak np, będziesz chciał grać w GTA5 to z tego co wiem to nie zainstalujesz 1 płyty na pendrive (podobno chodzi o wydajność). Za to na allegro możesz kupić jakiś dysk 20GB, wyjąc go z obudowy i włożyć do slima. Ja bym polecał kupić min 60GB bo to koszt różnicy 40zł, albo 120GB/250GB ~130/250zł - dyski do slima są tańsze ale chyba najmniejsze to 250GB

Z tego co wiem to masz 3xGOLD na 3 kontach - trzeba mieć 3 karty kredytowe.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum