1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez deus92, Listopad 10, 2007.

1. deus92

deus92 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam pytanko...Zakupiłem sobie w poprzedni piątek Xbox-a 360....I chciałbym się dowiedzieć jak wam się sprawuje gdyż chcę z niego zrobić pirata ale boję się że coś się z nim będzie działo potem, a jak wiecie traci się gwarancję.... :-\

2. Lotnik421 Xbox One

3. szelingo

szelingo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: Xbox 360

JA ZE SWOJEGO ZROBILEM I SMIGA

4. Gemini

Gemini Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Ja ze swojego nie jestem zadowolony. Mało grywam bo mam strasznie nudną grę (Gotham 3 - nie lubię wyścigów) a po około 2 tygodniach grania - po około 2 godzin dziennie - konsola potrafiła się zawiesić, albo napisać "włóż płytę" - wskazując że włożona jest zepsuta lub uszkodzona - a płyta nie miała ani jednej rysy (ile może mieć rys po 2 tygodniach - nie wyciągając płyty w ogóle).
    Także boję się jej ruszać - tym bardziej przerabiać bo one chyba nie są za trwałe. Nie no trzeba przerobić :/ Ale też nie mam nikogo sprawdzonego z Katowic. Chyba sprzedam tą konsolkę i kupię Wii.

5. grgz

grgz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Akurat PGR3 to stara gra, więc nie dziwię się, że Ci się nie podoba. Zresztą skoro nie lubisz wyścigów to wiesz ....
    A co do Twojego problemu z wyrzucaniem jakichś komunikatów o wrzuceniu płyty jak gra jest w środku to chyba jest coś nie tak. Nie powinno tak być.
    Ja mam od miecha i katuje ostro i śmiga wszystko elegancko.

ps. jakbyś sprzedał x360 i kupił WII to naprawdę zachowałbyś się, delikatnie mówiąc, lekkomyślnie :D (na WII są same gry popierdółki, zagraj na x360 w jakiś porządny tytuł typu Gears Of War albo Call Of Duty 4 i odkryjesz moc tej konsoli).

6. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk

Ja już konsolę mam ponad rok, i jedyny problem który zauważyłem to Open Tray przy kopiach zapasowych. A tak śmiga jak chce. A przy przeróbce wcale nie musisz tracić gwarancji, wystarczy umiejętnie odkleić plombę ;)

To są zupełnie inne konsole. Xbox kładzie na moc i grafikę Wii na 4fun i każdy ma swoje zdanie.

7. grgz

grgz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Zgadza się. Każdy ma swoje zdanie i swoją opinię. Moje zdanie jest takie, że WII jest ok ale na krótką metę. Fajne sterowanie itp. ale IMO to się szybko nudzi a niestety na WII nie ma żadnego poważnego tytułu. Ja wybrałem x360 i jestem zadowolony z tej decyzji.
    Ok sorry za offtop :)

8. Piri001

Piri001 Guest

Co do przerobki to narazie nie ma problemow procz co najwyzej bana na xlive . Ja mam konsole od 11.2006 wersje premium i jeszcze nie mam z nia problemow . Chociaz ostatnio mnie naped wkur*ia bo mi plytki dwie oryginalne porysowal :mad:

9. Raikoh

Raikoh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Reklamacja?

Wczytywanie...

Poleć forum