1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mati909, Listopad 27, 2014.

1. Mati909

Mati909 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam jestem zainteresowany zakupieniem tego xboxa Konsola MICROSOFT Xbox 360 500 GB + Fifa 15 + Token Live 3 m-ce., Konsole - sklep saturn.pl Czy wie ktoś jaka to wersja i czy jest cos więcej wiadomo na jej temat ? Czy sie przegrzewa itd?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kizo

Kizo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    146
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Zary, Poland
    Mozesz brac śmiało ale ja na twoim miejscu bym dołożył 500 zł i kupił One

4. Damian_89

Damian_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    419
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Devil Team Hacked
    Po foto i informacji o 45nm procesie technologicznym jest to XBOX 360E, jest to odświeżona a zarazem ostatnia produkowana seria Xboxa 360.

5. ~Styx~

~Styx~ Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    zdaje mi się że to slim ale nie jestem pewien

6. Damiano GTi

Damiano GTi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    86
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Mam na sprzedaż właśnie tą konsolę ma miesiąc,gwarancja jest do konsoli GTA v i Forza horizon, sprzęt mało używany za 720+przesyłka jak chcesz link to pisz na pw-gwarancji zostało 23 miesiące praktycznie nowa konsola.

7. Mati909

Mati909 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A oplaca sie go kupic? I masz jeszcze pytanie mam tv lg g3000 37cali LCD 50hz jest wystarczający czy musze rozejrzeć sie za lepszym?

8. Damiano GTi

Damiano GTi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    86
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Wg mnie się opłaca a mojego sprzedaje dlatego że chcę kupić PlayStation. Spokojnie ten tv starczy ja mam monitor z tv 26 cali i obraz zyleta. Jak chcesz to możesz kupić Xboxa co sprzedaje taniej niż pokazałeś link a w dodatku z dwoma grami i prawie nie używanego kupionego w neonet.

Wczytywanie...

Poleć forum