Xbox 360

Piecia98

Świeżak
Świeżak
Witam zastanawialem sie nad kupnem konsoli playstation 3 ale playstation jest przestarzale i malo gier itp wiec mam zamiar kupic xboxa 360 ale czy warto oczywiscie ze bede orginalnym graczem bez piratow itp i mam takie owe pytanie czy internet gdy ktos jest w polsce mozna miec bez problemu i bana nie dostac? bo slyszalem ze live nie ma w polsce

2 pytanie

czy gdy posiadam sony bravia 40 cali beda jakies problemy przy podlaczaniu xboxa?
 

miller11

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
1. Live nie ma w Polsce ale można spokojnie grać na nim.
2. Jeżeli nie będziesz miał konsoli przerobionej to nie dostaniesz bana.
3. Nie będziesz miał problemów z podłączeniem.
 

trochos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Tak jak kolega wyżej ponieważ m$ dobrze wie ze Polacy graja na live
 
Witam zastanawialem sie nad kupnem konsoli playstation 3 ale playstation jest przestarzale i malo gier itp wiec mam zamiar kupic xboxa 360 ale czy warto oczywiscie ze bede orginalnym graczem bez piratow itp i mam takie owe pytanie czy internet gdy ktos jest w polsce mozna miec bez problemu i bana nie dostac? bo slyszalem ze live nie ma w polsce

2 pytanie

czy gdy posiadam sony bravia 40 cali beda jakies problemy przy podlaczaniu xboxa?

hehehe "zastanawialem sie nad kupnem konsoli playstation 3 ale playstation jest przestarzale" dobre , dobre aż się uśmiałem !! Porównując X360 do PS 3 akurat jest wprost odwrotnie , więcej nowszych i bardziej zaawansowanych technologicznie rozwiązań ma właśnie PS 3 . Co do XBL to było już kilkanaście takich tematów , jeden nawet przed chwilą : http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-f79/jak-zagrac-na-xbl-53132.html i użyj opcji "szukaj" zanim znowu zaczniesz zaśmiecać forum .
 

bembenos

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
może i PS3 jest bardziej zaawansowane technicznie ale twórcy gier nie umieją tego wykorzystać. Gdybym kupował konsolę do neta wziąłbym PS3.
 

Piecia98

Świeżak
Świeżak
Hmm akórat tobie cos nie pasuje a pozatym xbox ma cos w sobie nowszego a pozatym gry same na xboxa sa to wiesz odpowiedz juz padla wiec temat do zamkniecia :)
 

bgszef

Banned
polemika z 12letnim dzieckiem...
 

Do góry Bottom