1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez program93, Czerwiec 23, 2010.

1. program93

program93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam zamiar kupic xbox 360 do 700zł . Teraz pytanie do was dajcie jakies linki poszukuje albo xbox 360 premium 60GB albo xbox 360 elite oczywiscie jasper i z ixtreme 1.1 LT. Aha jak sie ma ixtreme 1.1LT to wystarczy nagrac obraz gry na plytke i do xboxa (prosze o podanie jakiegos poardnika jak to nagrac na plytke)z gory dzieki :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. kenczi

kenczi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jezu, właśnie takie trolle wkurzają najbardziej. Rączek nie masz i sam nie możesz poszukać ? Naprawdę tak ciężko ? Ile to wstukać parę klawiszy w allegro ?? Człowieku trochę samodzielności ...

4. hazard

hazard Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bytom
    ku... mać, brak mi słów. Ja jak kupiłem xboxa to jakoś znalazłem sobie poradnik, konfigurację abg i całą resztę, jak nie umiesz używać szukajki to nawet nie bierz się za wypalanie płyt, a temat był przerabiany co najmniej milion razy jak nie lepiej

5. Krav53

Krav53 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Skarżysko
    SKLEP Konsola Xbox 360 Arcade 24H JASPER Wawa (1090995316) - Aukcje internetowe Allegro + dysk DYSK 20GB do XBOX 360 - jak nowy! Szybka wysyłka! (1077231060) - Aukcje internetowe Allegro
    Ps za 700zxl nie kupisz nowego elite albo premium

Wczytywanie...

Poleć forum