1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Szymon9, Listopad 15, 2010.

1. Szymon9

Szymon9 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam wszystkich forumowiczów.:)Długo się zastanawiałem czy kupić PS3 czy xbox'a lecz po paru tygodniach doszedłem do wniosku ,że kupię
    x'a.Zastanawiam się tylko czy kupić Elite czy Slim (cena nie gra roli).Mam jescze pytanie do gier, wiem ,że muszę mieć :D
    Gears of War 2
    Fifa 11
    Halo
    FM 3
    Soul Calibur (dla tej gry i nie tylko tej chcę kupić x'a). Jaka jeszcze gra jest warta kupna?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lolek17

Lolek17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Krosno
    Jeśli ci nie zależy na cenie to bież slimke ma wifi i większy dysk
    a co do gier to zależy co lubisz jest dużo fajnych tytułów Battlefield bad company 2, CoD, F1 2010, fifa 11 i dużo innych

4. Szymon9

Szymon9 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    BBC 2 miałem na kompie zapomniałem napisać ,że Black Ops'a napewno też kupię i AC:Brotherhod

Wczytywanie...

Poleć forum