1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Damianus, Maj 7, 2011.

1. Damianus

Damianus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Chcialem się poradzić ,ponieważ zamierzam zmienić sobie konsolkę x360 na nowszy model i tu rodzi się pytanie ,czy kupić nowego x360 slim w zestawie z kinectem i czekać cierpliwie , aż będzie można go przerobić ,czy kupić starszą wersje x360 elite (także z kinectem tylko czy trzeba jakieś dodatkowe przewody wtedy lub wtyczki by go podłączyć do starszej konsoli ?) odrazu przerobioną . Konsola napewno nie będzie podlączona do internetu ,a chcę odrazu przerobioną bo przez 2 lata użytkowania porzedniczki znudzilo mi się wydawać kasy na drogie gry.Dlatego też prosiłbym o poradę co wybrać czy elite +przeróbka + kinect czy x360 slim + kinect ?
    Czy możecie mi poradzić jakiś sklep w którym mogę kupić nową konsole ,ale już przerobioną przez ten sklep ?

Moje drugie pytanko który z tych telewizorów wybrać

Vobis.pl - Telewizor 32" LED full HD Sony Bravia KDL-32EX600

Vobis.pl - Telewizor 32" LED Full HD Samsung UE32C4000

Vobis.pl - Telewizor 32" LED Fulll HD Sharp LC32LE210EV (Aquos)

Pozdrawiam,
    Damian.

2. Lotnik421 Xbox One

3. xbox123

xbox123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja ci polecam kupić w neonet Xbox 360 slim + kinect za 699 zł ;)

4. wuodek

wuodek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. Adamek

Adamek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie wiem po co ci tak drogi tv o.0 Ja kupiłem Swojego Samsunga za okolo 1400zł 32cale I jestesm z niego bardzo zadowolony świetny obraz w grach i kablówce :) Teraz już praktycznie każdy tv ma różne podłączenia typu Kino domowe itp :) Szukaj coś tańszego i sie raczej nie zawiedzisz . Ja bym brał Przerobioną konsole Elite z Kinectem , Nie trzeba żadnych dodatkowych wtyczek itp wszystko tak samo. THX

6. wuodek

wuodek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Napisz do producentów żeby przestali produkować drogie modele bo przecież samsung za 1400 każdemu wystarczy :D

7. Damianus

Damianus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Telewizor moze być tańszy nie widzę problemu , ale chciałem kupic juz ledowy , chyba ze nieoplaca sie kupować ledowego a normalnego LCD ?
    Co do konsoli to jednak radzicie kupic elite . Czy jest duża różnica pomiędzy slimem a elite.

8. ratajek

ratajek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Już w jakimś temacie mówili że to tylko 1 rata za xboxa 360, a drobnym drukiem cena była.

Wczytywanie...

Poleć forum