1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez PatrykIPLI, Czerwiec 22, 2011.

1. PatrykIPLI

PatrykIPLI Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sosnowiec
    Mam pytanie ile dni może iśc przesyłka ekonomiczna chodzi mi tu o xboxa ,z krakowa do katowic.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Daniel1979

Daniel1979 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    Przecież to rzut beretem (może dwa) , wyskakuje Poczciaż na autobane i śmiga 130. Zwężki porobili , to może 90 , taka ta nasza pierwsza płatna dróżka jest.
    Nie no poważnie , dziś wysyłka , jutro (święto) , góra pojutrze musi być. Było trza dołożyć 2 zł na priorytet , bądz 5 na kuriera.

4. famous182

famous182 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Katowice
    hmm poproś o numer nadania typa co Ci wysłał i sprawdź gdzie jest przesyłka na
    Kod:
    http://sledzenie.poczta-polska.pl/
    mi z Krakowa do Katowic przychodzi ekonomiczna zawsze z 2-3 dni raz się zdarzyło że było nazajutrz

5. blax16

blax16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie ma na to mocnych, mi z zakopanego do bydgoszczy przyszlo na drugi dzien, a z torunia po 3 dniach xO. Cala poczta polska.

6. fukz91

fukz91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Katowice

Da radę, żeby jutro paczka była do odbioru w Katowicach? Nadana 21.06 - ekonomiczna.

7. PatrykIPLI

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sosnowiec
    Dzięki za odp.Wczoraj byłem na poczcie i babka powiedziała ze konsola będzie w piątek a koleś jak z nim pisałem to napisał że wysłał konsole w czwartek ubiegłego tygodnia tylko ze jak idzie przesyłka to liczą sie tylko
    dni robocze czyli by wypadało 4dni robocze bo dnia wysłania nie liczę.

8. fukz91

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Katowice
    Też właśnie czekam na konsolę, i również jestem z Katowic. Czy po w/w screenie idzie wnioskować, że jutro ją kurier dostarczy na pocztę, i z poczty będę mógł ją odebrać czy to nie realne ?

9. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
  10. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Mimo wielu złych opinii o PP, nie jest tak źle jak wszyscy myślą
    Przesyłki ekonomiczne po trafieniu do siedziby centralnej mają ileś dni na opuszczenie. W przypadku przesyłek priorytetowych, muszą opóscić siedzibe w tym samym dniu - max 24h
    Jeśli to nie nastąpi, albo jakaś przesyłka się zagubi to z pensji pracowniczej jest potrącana jakaś kwota od każdej zgubionej paczki dla całej zmiany która pracowała w danym magazynie

11. maximus86

maximus86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    według mnie wartościowych przedmiotów nie powinno wysyłać się przesyłką ekonomiczną za długi czas oczekiwania i większe szanse na uszkodzenie... takie rzeczy tylko priorytet polecony i jest wtedy pewność (99%) że z przesyłką nic się nie stanie i dojdzie w ciągu 2 dni roboczych.

12. fukz91

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Katowice
    No przez własny pośpiech wziąłem ekonomiczną .. Kurde strasznie się niecierpliwię na tą paczkę ! Mam nadzieję, że będzie dziś do odbioru w moim urzędzie pocztowym, jeżeli została wysłana w środę o 14 z Łodzi.

13. PatrykIPLI

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sosnowiec
    Ach ta poczta Polska jednak przesyłka mi nie doszła dziś to jest chore od czwartku zeszłego tygodnia idzie i jakoś dojśc nie może Z Krakowa do katowic przesyłka ekonomiczna.

Wczytywanie...

Poleć forum