1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez PatrykIPLI, Czerwiec 27, 2011.

1. PatrykIPLI

PatrykIPLI Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sosnowiec
    Witam.Zakupiłem w czwartek 16czerwca konsole Xbox 360 na gametrade.Próbuje sie skontatkowac od czwartku z kolesiem ale telefon ma wylaczony a na gg jest niedostepny.Doradzcie mi co mam zrobic .

2. Lotnik421 Xbox One

3. Eagle696

Eagle696 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    To są już niepokojące objawy.
    Zwłaszcza że sprzedawca z Krakowa.

Czy miał konto zweryfikowane ?
    Jaki sposób zapłaty wybrałeś?

4. air_waves

air_waves Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świdwin
    Moim zdaniem sprzedawca nie odbiera telefonu i nie ma z nim żadnego kontaktu bo zrobić Cię w wała. No chyba, że naprawde nie może odebrać telefonu chociaż w to wątpię. Poczekaj jeszcze kilka dni jeżeli będzie to samo, zgłoś sprawę na policję. Przecież masz jego dane jak wysyłał przelew pieniędzy czy chociaz nadanie paczki przez niego .

5. MistrzDzizas

MistrzDzizas Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jesli już zapłąciłeś, a kontakt się urwałto zostałeś osuzkany. Nic poza zgłoszeniem na policję CI nie pozostaje

6. PatrykIPLI

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sosnowiec
    Tak z góry mu niestety zapłaciłem i to był mój błąd a co może policja w takiej sytuacji zrobic?

7. HerlokPL

HerlokPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tarnowskie Góry
    Na ilę opiewał przelew?

8. PatrykIPLI

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sosnowiec
  9. sielak2

sielak2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Policja ma takich spraw kilkadziesiąt dziennie spławią cie albo spytają czy masz oryginalnego Windowsa, ale nie zaszkodzi się przejść może trafisz na Brudnego Harrego który osobiście przejedzie całą Polskę przyłoży magnum do głowy oszusta i odzyska pieniądze z procentem.

10. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Ja cie proszę. Napisz mu wiadomosc na gt

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk

11. mlozio

mlozio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A jakbyś to zgłosił do administracji gametrade?

12. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Niedawno mialem bardzo podobna sytuacje. Konsola kupiona pod koniec pazdziernika, 2 miesiace pozniej zgloszona sprawa na policje i do dnia dzisiejszego pieniedzy nie otrzymalem, a sprawa zostala umorzona.

13. komar251

komar251 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Masz dwie opcję. Albo zgłosić i gościu się wystraszy. Albo jechać z konkretną ekipą i pogadać sobie z nim biorąc co należne. I na przyszłość rada dla wszystkich. Wiem że wydaje Wam się że jak się zrobi przelew z góry na konto to paczka przyjdzie szybciej. Nie nie typ wtedy myśli. Mam kasę co się będę spieszył a może zapomni czy coś. A jak robisz za pobraniem to jemu zależy bo nie będzie kasy. I najlepiej jeśli to drogi sprzęt dopłacić i wziąć opcje otwarcia paczki . Mi typ kiedyś ściemniał że u niego w mieście takiej opcji nie ma (x360 kupowałem) . Podziękowałem mu, ale patrząc na późniejszy koment za konsole że miał być dysk 120 a jest 20 nie żałowałem. MYŚLEĆ PRZY ZAKUPACH PRZEZ INTERNET.

Sent from my X10i

14. szukaj1

szukaj1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    jak kupiłem przez allegro i też zostałem oszukany. Sprawę zgłosiłem na policje i dostałem pismo o wszczęciu postępowania. Zgłosiłem sprawę do allegro i pieniądze zostały mi zwrócone z programu ochrony kupujących. to może taki program ma też gametrade. Napisz do administracji tego serwisu i się spytaj

15. fobis33

fobis33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    takze wiele rzeczy kupuje przez allegro. nie chodzi tu o x'a, ale wszystko to sa pokrewne sprawy...
    niegdys wplacalem na konto kase z gory i zostawalem oszukiwany. teraz naucyzlem sie juz ze kurier za pobraniem + ew. obczajenie paczki na miejscu- zalatwia sprawe .
    sprawy ktore zglaszalem na policjie (tj moj tata zglaszal bo to jego transakcje) konczyly sie umozeniem , niekiedy zwrotem kasy. glownie w naszyzm kraju ma sie w ***** prostych i "biednych" ludzi. po co sie trudzic...
    jeb**y system

16. mlozio

mlozio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Allegro chroni kupujących przez przelew z góry. Zależy także od kogo się kupuje xboxa, jeżeli używanego to jest możliwość, że oszust. Jak jest nowy fabrycznie xbox to raczej jest wszystko ok, szczególnie, gdy gość z każdą aukcją sprzedaje po 20 xboxów i ma 9000 tyś. pozytywnych komentarzy.

17. PatrykIPLI

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sosnowiec
    Zgłosiłem sprawę do administracji po 10minutachmu zablokowali konto teraz czekam na odpowiedź od nich.

18. szukaj1

szukaj1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  19. air_waves

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świdwin
    Jeżeli znasz kolesia osobiście zabierz kogoś mocnego kto jest chętny do pomocy i osobiście pieniądze odbierzesz :). Masz jego dane więc problemu nie ma, ja kupuje dużo rzeczy na allegro miałem kilka takich opcji, że zostałem oszukany większość rozwiązana na moją korzyść(zgłoszenie sprawy na allegro później na policje), nie wiem czy gametrade ma program ochrony kupujących, dobrze że zgłosiłeś sprawe do administracji. Życzę pomyślnego rozwiązania sprawy :)

20. PatrykIPLI

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sosnowiec
    Jutro zgłoszę sprawę na policje tym bardziej że jak wszedłem na profil tego użytkownika co mnie oszukał na gametrade pisało, że wczoraj był online.

21. air_waves

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świdwin
    I jak się sprawa toczy ? Wiadomo już co i jak ?

Wczytywanie...

Poleć forum