1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez duzyy, Wrzesień 1, 2012.

1. duzyy

duzyy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Jako iz mój z Jtagiem zaliczył zgona przez zabawy poprzedniego właściciela - kupie samą konsolę z zasilaczem ważnie aby była przerobiona Jtag/RGH.

2. Lotnik421 Xbox One

3. jakris77

jakris77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    ostrołęka
    podaj za ile szukasz mam falcona jtag konsola używana od swięta ostatnio włączałem z miesiąc temu moge sprzedac bez pada

4. duzyy

duzyy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeśli chodzi o Xenon, Zephyr, Falcon, Opus - to max za taką konsolę dam 250 zł :) patrząc na awaryjność tych modeli....

5. jakris77

jakris77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    ostrołęka
    za 250 poszukaj sobie może znajdziesz sama przeróbka jtag to koszt szukasz konsoli gratis a mowa awaryjnosci to niezamyka sie konsoli w szufladzie i jest ok mój jtag utrzymuje tem max 60stopni i nikt nie będzie mi tłumaczył że falkon jest awaryjny bo mój pierwszy xbox przeszedł wiele i sprzedałem koledze a on dalej gra są ludzie na forum co mają xenona i niemaja takich problemów jak ty mój kolega ma xenona na x clampie gra 3 lata i nic sie niedzieje i co ma ci sprzedac za 50zł???? tobie raczej chyba chodzi o cene a nie dobro konsole pozdrawiam

6. duzyy

duzyy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie no dam Ci 1000 zl i jeszcze cmokne w 4 litery. Za 400 zl mam do kupienia slima z rgh, za 300 zl jaspera. Wiec dziadka falcona to mozna postawic do szafy. Nie unos sie tak, te modele sa nic nie warte a x clump to dobijanie konsoli

7. G3r

G3r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam falcona końcówka 2007 HDMI z uszkodzonym napędem (benq) do sprzedania za 160zł, założysz sobie sam RGH (Cool Runner zaprogramowany z kablami 46zł) to i na zasilacz ci jeszcze zostanie. A w miejsce napędu włożysz dysk, w RGH napęd jest praktycznie nie potrzebny.

8. endione

endione Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Białystok
    jak masz jaspera za 300zl to nie wiem czego ty tutaj szukasz

Wczytywanie...

Poleć forum