1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360e Kabel Component

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ktos, Czerwiec 20, 2014.

1. ktos

ktos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Mam pytanko.
    Zakupiłem konsolę Xbox 360E niestety nie zauważyłem, że analogowe wyjście video jest po kablu "jack". Problem polega na tym iż posiadam nagrywarkę Avermedia Game Capture HD na którą bez problemu zgrywam materiały z Nintendo Wii oraz PS3. Wraz ze sprzętem dostałem "uniwersalny kabel" z wtyczkami do wyjść analogowych dla PS3, Wii oraz X360 ale starego typu (nie jack).

Macie może informację czy istnieje kabel jack<component (5 wtyczek typu chinch) ???

Szukam na gogle i niestety jedyne kable jakie widzę są do "starego" analogowego wejścia wcześniejszych wersji X360...

Nie chciałbym specjalnie z powodu kabelka sprzedawać konsoli i kombinować starszą wersję....

Z góry thx za info

2. Lotnik421 Xbox One

3. dragon1493

dragon1493 Banned

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie ma takiej przejściówki (no chyba ze u chinczykow znajdziesz i sprowadzisz), trzeba było kupić slima zamiast e. Slimka posiada te wyjscie :p

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    To chyba lepiej kupic dobra nagrywarkę jesli jestes taki youtubewiec. Taki kabel nie istnieje xbox e nie ma możliwości podpiecia componenta.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

5. ktos

ktos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jakbym wcześniej zauważył tą "drobną" różnicę to kupiłbym slimkę - choć nie ukrywam że bardziej podoba mi się wersja E jeśli chodzi o wygląd.

Właśnie liczę na jakieś "chińskie/garażowe" rozwiązanie - bądź miło by było jakby "malimiętcy" lub producenci zamienników pomyśleli nad wypuszczeniem takiego cuda.

Kwestia czy technicznie tak się ta (czy te wyjście jest w stanie działać w conponencie...) niestety tej wiedzy nie mam bo nie jestem elektronikiem

Nagrywarka jak najbardziej spełnia moje oczekiwania (znakomicie mi się z nią współpracuje na 2ch pozostałych konsolach choćby z tak podstawowej funkcjonalności jaką daje mi pilot którego konkurencja nie ma - lecz temat nie jest o nagrywarkach więc może go przemilczę)- X360 w wersji E niestety ich nie spełnił.

------------------------------------------------------
    Dobra temat do zamknięcia - dzwoniłem do "magika" elektronika, który stwierdził, że z jacka 3,5 nie da się wyprowadzić 5 componentów ponieważ posiada cytuję "4 piny".

W każdym razie może temat się przyda jeśli ktoś szuka rozwiązania - jak ja...

Wczytywanie...

Poleć forum