1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360E Slim przeróbka rgh

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bartekdw, Luty 6, 2014.

1. bartekdw

bartekdw Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mój sprzęt to Xbox 360 e (super slim) 4GB bez dysku z 2013-10-31, nand Toshiba, brak ścieżek pod radiatorem, brak rezystorów R2C6 R2C7. Zacząłem od kupna post fixa i x360run'a, odczyt nand'a zrealizowany na adapterze SD. Wszystko fajnie poszło z nandem, odczytałem, mam na kompie zapisany, ale między czasie zdarzył się "wypadek". Płyta xboxa podłączona do zasilania, nand przez adapter do kompa i wcisnąłem włącznik konsoli. Od tamtej pory nie widzi mi pamięci nand w kompie. Sądząc że to może adapter kupiłem r/w kita. Dalej nie wykrywa pamięci w kompie. Konsola się nie uruchamia :chargrined: Co mogłem popsuć? I czy ktoś wie jak to odkręcić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1071
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Uszkodzony moze byc southbridge lub wszystko inne

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalk 4

4. bartekdw

bartekdw Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak też myślałem z tym southbridge. Ciężko będzie dotrzeć do problemu? I spróbować go usunąć?

Wysłane z mojego ST21i przy użyciu Tapatalka

5. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    normalnie po włączeniu zasilania konsoli nic nie powinno sie stać, ale skoro sie stało, to przyczyna będzie prawdopodobnie przez różnice potencjałów mas w kompie i xboxie dlaczego poleciał najprawodpodobnie mostek, kontroler pamięci nand lub sama pamięć

6. bartekdw

bartekdw Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    edit: ogarnąłem temat, pudło wstało, na oryginalnym nandzie działa jak wcześniej. Winne było złe lutowanie r/w kita. Ciekawe czemu na sd adapterze nie chodziło po poprawieniu... Ciąg dalszy przeróbki, siedzę i szukam tematu gdzie ktoś prowadził innego użytkownika krok po kroku w programie jrunner, ale nie mogę odnaleźć. W czym problem, write nand - ok, create ecc - ok, write ecc - ok. Po tym konsola nie wstaje - nie ma obrazu, a z tego co czytam ma odpalić xell z którego odczytam cpukey? Chipa mam x360run, wlutować po write ecc czy po odczytaniu cpukey.
    X360run nie mrugnął mi jeszcze ani razu.

Wczytywanie...

Poleć forum