1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox 360S dysk twardy 250gb czy można przenosić gry z niego na inną konsolę? chodzi mi o sprzedaż

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez 9396264, Marzec 14, 2015.

1. 9396264

9396264 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Posiadam dysk twardy do xboxa 360 slim 250 gb. Chciałbym go sprzedać, jest na nim wiele gier, przeważnie to są najnowsze tytuły. Każda z nich była oryginalnie kupowana przez allegro.(ściągało się profil z grą, a potem przenosiło się jakoś tę gre na swój profil a ten pobrany się usuwało, nie pamietam dokładnie jak to robiłem). Otóż mam pytanie czy jak sprzedam sam ten dysk to czy będzie miał dostęp kupujący do tych gier, czy muszę podać mu swój profil czy jak to wygląda? Boje się czy nie jest tak, że jak wsadza się dykt twardy do innej konsoli to automatycznie on się formatuje. Proszę o pomoc kogoś kto się na tym zna. Z góry dziękuję.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Musisz dać profil z którego była pobrana gra.

4. 9396264

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    aha czyli musze dać ten profil który do którego dostałem mail i hasło jak kupywalem gre na allegro tak? ja pozniej jakoś tą gre przerzucałem z tego otrzymanego profilu na moj zwykly, założony przeze mnie. Czyli inaczej mówiąc nie ma sensu sprzedawać dysku, muszę sprzedać konto tak?

5. 9396264

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    i jeszcze jedno, musze dac te konto moje na które przecucalem jakoś te gry czy musi byc te konto pierwotne, które kupułem na allegro z grą?

6. 9396264

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  7. zibi_07

zibi_07 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Proszę, zacznij pisać po polsku. Może szybciej uzyskasz odpowiedź. Pozdrawiam.

Wczytywanie...

Poleć forum