1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360S głośny zasilacz

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez rafcio007, Wrzesień 10, 2010.

1. rafcio007

rafcio007 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Londyn
    Witam, kupiłem Xbox360S 3 dni temu. Sama konsola jest bardzo cicha, ale strasznie głośny jest zasilacz, czy zasilacze w Xbox360S są głośne? Czy może ja trafiłem na taki model?? Podczas grania nie słyszę konsoli, ale właśnie zasilacz, który generuje dość mocno słyszalny szum. Czy to coś z zasilaczem nie tak? Mógłby ktoś podac linka gdzie ktoś pokazuje działanie właśnie zasilacza, jego głośność.

2. Lotnik421 Xbox One

3. rexXxio

rexXxio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    TG
    Zasilacz ma wiatrak ale nie zauwazylem by dzialal jakos glosno. Raczej jest to cichy szum.

4. rafcio007

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Londyn
    hmmm owszem jest to szum, ale czy az taki cichy to nie wiem. Moze dla osób które posiadają starsze wersje xboxa jest cichy. Jest to moj 1 Xbox i spodziewalem sie ze będzie na prawdę cicho, niestety ten szum jest słyszalny, albo może ja jestem tak wyczulony ;) Jak gram w dzień i trochę głośniej to szumu nie słyszę, wieczorem jak gram po cichu ;) szum jest dla mnie dokuczliwy.

5. rexXxio

rexXxio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    TG
    Ja gram tez na PS3 i szumy sa podobne. Zalezy gdzie masz ten zasilacz. U mnie jest za TV i go kompletnie nie slysze a siedze od niego okolo 2 metry.

6. rafcio007

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Londyn
    /xbox lezy na wysuwanej polce w biurku(półka od drukarki), a zasilacz na podlodze pod xbox-em, zasilacz jest blisko, jakis metr ode mnie. Jak wrócę na stancję(tam mam swoj sprzet do grania) to schowam gdzieś zasilacz za biurkiem, czy zasilacz musi mieć dużo swobody na cyrkulację powietrza?

7. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    no wiadomo że cyrkulacja powietrza musi byc żeby był dobry przepływ powietrza
    ja pod biurkiem mam głosnik subwoofer megabass :) i mi własnie biurko jak pudło
    rezonansowe zwieksza doznania słuchowe - wiec jak tam masz zasilacz i trochu szumi
    to wnęka biurka zwieksza ten szum ...
    poza tym juz kilku nowych posiadaczy xboxa S stwierdzało ze zasilacz szumi głosniej
    wiec cos jest na rzeczy i nie jest to odosobniony przypadek...

8. rafcio007

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Londyn
    właśnie ten zasilacz mnie martwi, wszędzie opisują że konsola jest bardzo cicha itd, sam microsoft twierdzi że konsola nie jest głośniejsza od szeptu i zgadzam się z tym, konsola jest cicha, ale ten zasilacz wszystko psuje, jest po prostu głośny. Dlatego jeśli ktoś mógłby wstawić nagranie, jak działa jego zasilacz, albo swoje spostrzeżenia niech pisze. Może spróbować oddać na gwarancję czy co??

9. rafcio007

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Londyn
    odpowiedź microsoftu na moje pytanie w sprawie głośności zasilacza:

Zasilacz dolaczony do nowo zakupionych konsol nie powinien byc glosniejszy niz sama konsola. W zasilacz wbudowany jest niewielki wiatraczek w celu chlodzenia podzespolów. Halas moze byc spowodowany nagromadzeniem sie kurzu na wlocie powietrza.

Prosze upewnic sie, ze obieg powietrza wokól zailacza nie jest niczym zablokowany (zasilacz musi byc ulozony naklejka producenta do dolu). Jezeli nic nie blokuje dostepu powietrza, a zasilacz powoduje, ze konsola nie dziala prawidlowo, prosze skontaktowac sie z Centrum Obslugi Klienta telefonicznie.

Za 2 tygodnie wracam na stancję i wtedy jeszcze raz zbadam głośność zasilacza, zmienie jego miejsce położenia, a jak nie no cóż zadzownię do Obsługi Klienta.

10. AdamAdamski

AdamAdamski Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Poznań miasto doznań
    To wcale nie musi być szum wiatraka . Może to być po prostu coś z cewką zasilacza nie tak . Jeśli nagromadził sie na niej kurz może on powodować brzęczenie podobne do delikatnego szumu .

11. rafcio007

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Londyn
    kurz na pewno to nie to, gdyż Xbox jest nowy, od razu tej samej nocy co go kupiłem to zasilacz głośno szumiał, dam znać jak wróce do Lublina co z zasilaczem

Tutaj przykłady na youtube głośności zasilacza, u mnie jest własnie tak głośno ;(
    http://www.youtube.com/watch?v=lVJDuHWiUwo
    http://www.youtube.com/watch?v=eKA2P8q5xE0

Czy tak ma działać ten zasilacz?? Mógłby ktoś kto używa Slima opisać głośność zasilacza, czy generuje podobny szum??

12. eloelo320

eloelo320 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Rzeczywiście, głośne jakieś te zasilacze z filmików. Nigdy nie miałem slima, ale w moim zwykłym premiumie zasilacz był praktycznie niesłyszalny, trzeba było przystawić ucho do niego żeby usłyszeć jakiś szum. Dziwne, ja na twoim miejscu zgłosiłbym to na gwarancję.

13. Mikolak

Mikolak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gliwice
    W moim Slimie (posiadam go od środy) zasilacz jest niesłyszalny, prędzej konsola hałasuje.

14. rafcio007

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Londyn
    zostaje mi reklamacja tego xbox-a, xbox-a kupiłem w Tesco w Lublinie w tamtą środę, czy mogę go dać do reklamacji w Tesco czy do Microsoftu lepiej? Czy mogę starać się o wymianę na nowy od ręki??

15. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Co do reklamacji mozesz do sklepu od ręki nic nie dostaniesz i nie masz takiego prawa jako konsument. Jeśli przeszkadza ci ten zasilacz tak bardzo nie możesz go wrzucić za szafę i grac dalej, zarejestruj konsole na stronie xbox.com (jesli przerasta cię obsluga strony) zadzwoń na infolinię Microsoftu powiedz że zasilacz STRASZNIE GŁOŚNO pracuje, harczy dodaj że jest to slim. Na pytania czy jest czysty bla bla odpowiadaj tak zrobiłem tak bla bla tak. Przyślą ci nowy zasilacz

16. rafcio007

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Londyn
    tak zasilacz mi przeszkadza i to bardzo, nie po to kupywalem slima który jest cichy niczym szept, a chodzi jak suszarka i to nie konsola a zasilacz, paranoja totalna i mam sie bawić w chowanie go za szafki itd to juz totalne nieporozumienie, poproszę kumpla żeby mi spisał numer konsoli i jutro dzwonie do MS dam znać co wyjdzie w tej sprawie pozdrawiam

17. Morszczuk

Morszczuk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Trafił Ci się lewy zasilacz. Ja swojego w ogóle nie słyszę. Gdy przenoszę do swojego pokoju to leżę może pół metra od niego a w salonie gdzie gram zazwyczaj siedzę 3 metry i ani konsoli ani napędu ani zasilacza nie słychać

18. mpq1671

mpq1671 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Może rzeczywiście cewki skaczą, a może po prostu wstawiają tam wiatraczki za 5zł, które to mają czasem różny kształt, są różnie wyważane - polecam rozkręcić i wymienić wiatrak na jakiś lepszy, pewnie już ktoś takie coś praktykuje na forach z dokładnym wskazaniem idealnego wiatraczka. Nie ma co wysyłać do Microsoftu - z resztą sam widzisz jak chętni są do przyjęcia go. Ewentualnie wsadź go do pustego kartonu po butach, wytnij dziurę z tyłu i z pewnością dźwięku będzie dużo mniej. W X360 z 2006 roku wiatraczek u mnie tylko "rzęzi", dźwięk przypomina raczej bardzo szybkie "tykanie", niż taką szuszarę jak na tych filmikach z YT - przypomina mi ona karty graficzne na obrotach 100%.

19. rafcio007

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Londyn
    jutro dzwonie do MS i zobacze co wyjdzie z tego. nie mam ochoty bawić się zmienianie samemu wiatraczka itd, czy pudełka ;) dzieki za rady, ale wpierw dowiem sie co MS o tym sądzi ;) Dam znać pozdrawiam

20. eloelo320

eloelo320 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Pewnie, że dzwoń. Nie po to kupowałeś nową konsolę na gwarancji żeby się teraz bawić w jakieś przerabianie zasilaczy <lol>. Poza tym z tego co się orientuje M$ przyśle ci bez problemu nowy zasilacz jak im na infolinii wytłumaczysz o co kaman.

21. rafcio007

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Londyn
    dzwoniłem, i wpierw mam udać się do sklepu tam gdzie kupiłem i żądać wymiany itd, powiedziałem żę dobrze zrobię tak, ale jeśli nie będą mi chcieli wymienić konsoli, czy zasilacza to co wtedy? Usłyszałem odpowiedź, że to nie jest żadna awaria więc raczej nic z tym nie zrobią. Odpowiedziałem: dobrze nie awaria, ale konsola ma być nie głośniejsza niż szept a działa jak suszarka, wtedy konsultant odpowiedział, że dobrze jeśli w sklepie nic nie zrobią to proszę zadzwonić zajmiemy się tym. No cóż, jadę chyba jutro do Lublina i coś działam z tym, jak w Tesco nie będą chcieli wymienić czy coś, to będę męczył MS. A i sam konsultant powiedział że zasilacze w Slimach nie mogą być głośniejsze od samej konsoli. Jak widać trafiłem na jakiś wadliwy zasilacz. Eh

Wczytywanie...

Poleć forum