1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360S Trinity LT 3.0 4gb

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez BizmutX, Kwiecień 30, 2014.

1. BizmutX

BizmutX Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, prosiłbym o bardziej fachową, niż moja, wycenę
    Konsoli Xbox 360S z 2010r.

Zestaw zawiera :
    -czarna Konsole w matowej obudowie , przerobiona LT 3.0
    - Dwa pady bezprzewodowe w świetnym stanie + akumulatorki + ładowarka do akumulatorków.
    -kabel AV
    -Pendrive 32Gb a na nim :Fifa 13, Hitman Rozgrzeszenie, Dead Island, Lara Croft GOL, Sleeping Dogs, lego batman 2 i pewnie jakieś inne o których zapomniałem:)

Liczę na szybka i fachową odpowiedź, dziękuję, Pozdrawiam :)

Wysłane z mojego C1905 za pomocą Tapatalk 2

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    787
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Gry na penie bez płyt nic nie warte, konsola 450 - 500 i tak pewnie będzie ciężko sprzedać.

4. dragon1493

dragon1493 Banned

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Są warte jeżeli były pobierane jako pełne wersje z XBL, z automatu musisz albo przenieść licencje z gier na nowe konto kupującego lub zostawić swoje stare w konsoli z którego gry były pobierane inaczej żadna z tych gier się nie uruchomi.

5. BizmutX

BizmutX Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Konta są pozostawione na konsoli razem z licencjami ;) konsola stoi na popularnym serwisie aukcyjnym za cenę 545, nie poniosło mnie? :)

Wysłane z mojego C1905 za pomocą Tapatalk 2

6. dragon1493

dragon1493 Banned

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Tylko musisz kupującemu napisać żeby konta nie kasował lub jak chce to niech licencje na gry przeniesie.

Wczytywanie...

Poleć forum