1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360slim 250gb zwicha po 3g

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kosa931993, Sierpień 8, 2011.

1. kosa931993

kosa931993 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam wszystkich otóż mam xboxa 360slim 250gb przerobionego i otóz podczas grania po 2,3 godzinach zawiesza mi się konsola (zastyga ekran) wtedy czekam pół godziny az ostygnie troche w srodku i dalej grami tak cały czas, myślę że jest to wina pasty termoprzewodzącej może zaschła czy coś i trzeba ja wymienić ale nie jestem pewnien, konsolę kupiłem używaną półroczną i od razu przerobiłem. z góry dziekuje za pomoc :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    To nie pasta, grajac offline tego nie ma? To masz odpowiedz gdzie problem. Jakby miala za duza temperature zaalia by sie czerwpna dioda oraz komunikat na tv

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk

4. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Przeczyść pamięć podręczną i będzie po problemie :)

5. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    dokladnie tez srednio raz na miesiąc mam zwieche jest to normalne zalezy tez od gry niektore maja rózne bugi i takie cyrki sie robia ;] czyszczenie pamieci cache u mnie pomaga :] z tego co pamietam to mialem zwiechy w grze medal of honor 2010 i gears of war 2 i terminator heheh

6. kosa931993

kosa931993 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Aha a mógłby mi ktoś wysłać instrukcję lub link jak wyczyśćić tą pamięć podręczną? bo zielony w tych sprawach jestem ;P a i czy jak już wyczyszczę tą pamięć podręczną to nie pokasują mi się gry zainstalowane i save'y ?

7. fifian

fifian Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  8. kosa931993

kosa931993 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No jest ;p znalazłem myślałem ze to troszke dłużej trwa ,Pisze trwa konserwacja-Proszę nie wyłaczać konsoli i to trwa sekundę to ma tak być ? niema żadnego paska procentowego .

9. fifian

fifian Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Musisz poczekać, cierpliwości kolego :cool:

10. kosa931993

kosa931993 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No ale to sekunde konserwuje wyskakuje komunikat czy chcesz bla bla bla klikam tak pokazuje sie pasek trwa konserwacja i pyk powraca do poprzedniego okna niewiem o co chodzi :(

Wczytywanie...

Poleć forum