1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 4gb warto?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez pelikan15, Sierpień 12, 2011.

1. pelikan15

pelikan15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nysa
    Mam problem, otóż mam tylko 700zł, warto kupić xbox 360 slim 4gb i później dysk czy zbierać na 250gb?
    Mam zamiar kupić dysk za miesiąc może nieco więcej, czy napęd bardzo zużyje się przez ten czas? Zależy mi na szybkim zakupie, bo chcę pograć jeszcze na wakacjach.

2. Lotnik421 Xbox One

3. CytrynowyFaz

CytrynowyFaz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Gdyby napęd zużywał się w ciągu miesiąca to nie wpuszczaliby konsoli z takim napędem na rynek.

4. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Tak, napędy tak szybko się zużywają, że co tydzień trzeba kupować nowy.

5. Kangur182

Kangur182 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Na allegro nówki możesz kupić za 800zł z dyskiem 250GB więc nie widzę sensu, tym bardziej, że bez dysku wyjdzie Ci więcej o jakieś 50-80zł...

6. bartez1994

bartez1994 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    woj. Lubelskie
    Śmiało możesz dokupić potem dysk ja tak zrobiłem po 2 miesiącach i nic się nie zepsuło :)

7. fobis33

fobis33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    Kupuj smialo. ja bym na Twoim miejscu tak zrobil... potem dokupil dysk.. mi osobiscie nie przeszkadza brak dysku, lecz boje sie o naped w przyszlosci.. ale walic to.. kupi sie nowego x'a najwyzej za te 2-3 lata

8. paradox2604

paradox2604 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    jak xbox to tylko 4gb pozniej dokupujesz dysk za ponad 100 zl lub bierzesz dysk z laptopa i masz juz 250 ja tak zrobilem

Wczytywanie...

Poleć forum