1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox 5.1 dts

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez yodzio, Sierpień 3, 2009.

1. yodzio

yodzio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    warszawa
    Potrzebuje pomocy... Mam zgraną płyte w 5.1 na kompa wrzucam to na twardziela i próbuje otworzyć xboxem, ale się nie da.
    Więc moje pytanie brzmi na jaki format mam przekonwertować aby nie stracic dobrej jakości dźwięku?

2. Lotnik421 Xbox One

3. fryc88

fryc88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tuchola
    Chodzi o DVD Audio ze ścieżką 5.1?
    Nie jestem pewien, ale formatem wspieranym przez MS jest WMA i być może dodali opcję odtwarzania WMA w 5.1, ale tego nie wiem, nie sprawdzałem i tylko to przychodzi mi na myśl.

A poza CD/DVD Audio no i rozkompresowanymi formatami, każdy jeden traci na jakości - z czegoś ta kompresja musi się wziąć przecież.

Wczytywanie...

Poleć forum