1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 630e?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez youngriqson, Listopad 4, 2013.

1. youngriqson

youngriqson Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Częstochowa
    Witam serdecznie wszystkich użytkowników, jestem nowy i chciałbym w najbliższym czasie dołączyć do waszego grona, posiadaczy xboxa.
    Planuję kupić Slim 250gb + do tego na starcie bardzo zależało mi na dwóch konkretnych grach mianowicie FIFA 14 i GTAV.
    Znalazłem już bardzo korzystną aukcję na allegro, jednak postanowiłem, że przejrzę oferty jeszcze raz i natknąłem się na takie coś:

Nowa konsola Xbox 360 E 250GB Fifa 14 GTA V (3658448955) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Po wyglądzie na miniaturce zorientowałem się, że nie jest to slime, jednak postanowiłem wejść i dowiedziałem się czegoś nowego, że jest to jeszcze nowsza wersja od slim.
    Tutaj powstaje pytanie, czy warto? czy nie jest ona jakoś specjalnie awaryjna itp

Prosiłbym o wyjaśnienie, gdyż puki co w tym sprawach jestem "zielony". Proszę o obszerne odpowiedzi z konkretnymi faktami.
    Dziękuje i pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
  4. youngriqson

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Częstochowa
    Czyli rozumiem, wszystko jasne, autor aukcji zrobił błąd 630-360(chodzi mi nie o nazwe aukcji a o opis, trochę mnie to zwiodło) :)
    Dziękuje bardzo, jednak nadal liczyłbym na opinie posiadaczy wersji "E", warto zakupić taki właśnie model?

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Model bardziej okropny. Brak optycznego wyjścia. Brak jednego USB, brak możliwości podłączenia kabla vga

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  6. youngriqson

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Częstochowa
    Tyle informacji chyba mi wystarczy, jestem już przynajmniej pewien jakiej wersji nie kupie, BIG UP!
    Temat do zamknięcia.

Wczytywanie...

Poleć forum