1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 720 będzie miał premierę w 2013 roku

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez buczo_007, Grudzień 18, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. buczo_007

buczo_007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Przynajmniej tak twierdzi informator portalu technologicznego CNET, który na co dzień pracuje w zespole Xboksa.

Temat następcy Xboksa 360 jest obecny w mediach już od co najmniej kilku miesięcy. Gracze i branżowi dziennikarze zastanawiają się, kiedy nowa konsola Microsoftu pojawi się na rynku. Prawdopodobnie nie stanie się to w przyszłym roku. Ale - jak dowiedzieli się redaktorzy portalu CNET - w 2013 powinniśmy zobaczyć w sklepach nowego Xboksa, póki co nazywanego roboczo Xboksem 720.

Poza tym redaktorom CNET udało się dowiedzieć, że nad nowym Xboksem pracuje Don Coyner, projektant pierwszego Xboksa, który trafił na rynek ponad dekadę temu. Ostatnio był on głównym menadżerem ds. wyglądu w dziale rozrywki. Teraz objął ponoć nową funkcję. Na jego poprzednim stanowisku zastąpiła go Emma Williams.

Microsoft od dawna mówił o dziesięcioletnim cyklu życia Xboksa 360, którego premiera miała miejsce w 2005 roku. Oznaczałoby to, że konsola miałaby zejść ze sceny w 2015 roku. To jednak wcale nie wyklucza wcześniejszej premiery jej następczyni. W końcu obie platformy mogą przez pewien czas koegzystować, co potwierdził w sierpniu Chris Lewis, europejski szef zespołu Xboksa.

W sieci krążą plotki o tym, kiedy Microsoft miałby zapowiedzieć nowego Xboksa. Często pojawia się przypuszczenie, że gigant z Redmond miałby ogłosić konsolę podczas konferencji CES, która odbędzie się w styczniu przyszłego roku. Czy to nie za wcześnie?

Źródło: Xbox 720 będzie miał premierę w 2013 roku - X360 - Gry w INTERIA.PL - Informacje, Recenzje, Poradniki, Zapowiedzi, Sprzęt

2. Lotnik421 Xbox One

3. MartiiPL

MartiiPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bolesławiec
    Plotki i jezscze raz ploty ! co bedzie to bedzie tak sie wszystkim widze spieszy do nowego xboxa ...

4. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
  5. Batonax

Batonax Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jeszcze wam sie to nie znudzilo?

6. L4mia

L4mia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    ludzie dajcie żyć - ile można tak pitolić w koło tak samo - xbox next będzie w grudniu po południu a może nie w 2012 bo podobno ma być koniec świata :(

a poza tym nie ma się co napalać bo będą gry droższe i krótsze a reszta w dlc - zdechnie wtedy też wsparcie dla x360 więc żadna to korzyść

7. Kefu

Kefu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Może trzeba by założyć dział "Plotki" bo duuuża część "Aktualności" to właśnie plotki.
    A koledzy, którzy piszą te posty niech sobie postawią mały straganik, spotykają się przy nim i wymieniają "aktualnościami"

8. kamileqKSP

kamileqKSP Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No to teraz jesteśmy skazani na wieeele plotek :D

9. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Mnie bardziej martwi to że plotki o następcy Xboxa 360 huczą aż miło (jeśli można tak się wyrazić w przypadku nielubianych przez wszystkich plotek) a o Playstation 4 nic nie słychać... a na tej konsoli w przyszłej generacji bardziej mi zależy.

10. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    A ja się pytam ile razy jeszcze założycie tych zafajdanych tematów z tymi zafajdanymi plotami?

11. AjnSztajn

AjnSztajn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Będzie miał premierę jak wyjdzie :p i to jest jedyna pewna informacja.

12. AjnSztajn

AjnSztajn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Będzie miał premierę jak wyjdzie :p i to jest jedyna pewna informacja. Chociaż mnie osobiście bardziej zaczyna przyciągać sony - lepsze eksy i ogólnie więcej gier dla bardziej wymagających graczy. Do tego dochodzi jeszcze polityka m$ związana z polskim xbl, tylko proszę "wujków dobra rada" o nie pisanie że można założyć konto na inny kraj. Jak mam płacić za polski xbl tyle samo co wpierd*&*^ hamburgerów to chcę mieć to samo . To tak jak by w sklepie ja i jakaś inna osoba kupujemy jeden towar płacimy tyle samo i okazuje się że tamten ma wszystko a ja tylko opakowanie ponieważ ja mieszkam w innym mieście.

13. Vegeto

Vegeto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    AyuCity
    Mnie tam wogole nie jest spieszno do nowych generacji konsol, jak by wyszlo w 2013 albo 2014 to w miare dobra data ale im pozniej tym lepiej jak dla mnie. Co prawda nowego x`a nie kupie dopoki nie zostanie przerobiony (o ile bedzie wogole taka mozliwosc), bardziej mi zalezy na PlayStation 4 jestem fanem tej marki i ciekawosc mnie zzera jak to bedzie wygladalo i co bedzie obslugiwac .
    Jesli chodzi o wyglad to w sumie nie spodziewam sie jakis innowacji mysle, ze zrobia jakis lifting obecnych konsol slimow i duzo roznic sie wygladem nie beda.
    Naszczescie PS4 napewno bedzie mialo BR a to najwazniejsze bynajmniej nie bedzie trzeba plytami ząglowac a i filmy w dobrej jakosci bedzie mozna ogladac, zastanawiajace jest tylko jaki naped bedzie mial X prawopodobnie beda musieli zrobic jakies swoje plyty DVD, bo jak zostana przy obecnej technologii to bede boki zrywac jak w jednym pudelku w grze znajde 6plyt DVD HAHAHA
    Ale to jest takie gdybanie, poczekamy zobaczymy :)

14. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    To jest żałosne.
    2 razy na tydzień jest to samo - "Xbox 720 wyjdzie w 2013" itp.
    Wgl skąd wiecie,że będzie się nazywał 720 ?!
    Wg.mnie za takie tematy powinny być warny w kategorii "SPAM".

15. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
  16. dotykam sie

dotykam sie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    ja tego nie rozumiem po co tyle czekać, wkurw mnie dopadł po tym jak okazało się, że BF3 na konsole to demo bo nie może pociągnąć 64 graczy! dawać nowe konsole !

17. zerthimon

zerthimon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    powiat Łękołowy
    A mnie wkurza te nazewnictwo konsoli: xbox 720. Ludzie, można napisać następna xboxa 360 bedzie miał... albo nowa konsola od MS. Te 720 pasuje jak świni siodło.

powinieneś dodać: bo jako kamper muszę długo czekać, aż się ktoś pojawi w danym miejscu ;)

18. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    jak mam kupic nextgeneration to wybiore Playstation 4

19. dotykam sie

dotykam sie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    jedyne 2 w miare dobrze wywazone mapy to metro i bazar, tam jest kogo zabijac..

20. nadrat24

nadrat24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Mława
    Co wy gadacie w jakim 2013. Ja juz na nim gram.

A co do tematu... PLOTKI I JESZCZE RAZ PLOTKI........

21. darmon

darmon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To graj.To nie plotki. Stwórca konsoli xbox360 odszedł z MS. utworzyli nowy zespół techniczny w MS nad nową konsolą nextgen i wiemy jak wygląda. Biednie. StreamLive. najlepszy wyjdzie PS4.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum