1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 720 czy wyjdzie ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Radexb1, Czerwiec 26, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Radexb1

Radexb1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Brzesko
    Siemanko. Dostałem na gwiazdkę xkolcka Slim 250gb i teraz tu piszą w necie że ma wyjść xbox 720 czy to prawda ? Bo to troche jest do du** mam konsole niecały rok i tu nową konsole robią i zaczną na nie nowe gry wychodzić a ja tyle kasy nie będe miał na to, jak to prawda sprzedaje kolcka i kupie Ps3 bo co chwile robią nowe konsole i mnie to denerwuje:mad: i jescze wczoraj zamówiłem kinecta i odbiorę go dopiero we wtorek

2. Lotnik421 Xbox One

3. veins

veins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Nie wiem gdzie się takich bzdur naczytałeś...
    Temat o tym znajdziesz w dziale ''Aktualności'', a Ty nie jesteś już świeżakiem... o_O

Sent from my U20i using Tapatalk

4. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    omg

5. ROPumpkin10

ROPumpkin10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    1. To co pisza w necie to bujdy
    2. Co chwile robia nowe konsole ? Xbox 360 ma juz 6 lat ...
    3. Sprzedaz Xa i kupno PS3 nic ci nie da bo jezeli Microsoft wyda nowa konsole to Sony bedzie zmuszone zrobic to samo
    4. Wg. mnie masa plotek na temat nowej generacji konsol to juz na prawde przesada i tematy, ktore nie posiadaja na ten temat zadnych oficjalnych wiadomosci powinny byc usuwane z forum

6. radek1348

radek1348 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Płock
    Na razie żadnej oficjalnej zapowiedzi nie było. Gdzieś rok po oficjalnej zapowiedzi będzie można kupić nowego xboxa więc spokojnie, a w ogóle to jeszcze ten cały kinect powstał to jeszcze pożyje nam ta 360-tka pewnie z 2 lata(minimum jak na moje oko) ;D

7. mlozio

mlozio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Kinect zawsze może być kompatybilny z 720-stką. Jednakże są zestawy xbox 360 slim + kinect, które można kupić w każdym sklepie itd. Więc pewnie, moim zdaniem, poczekamy rok na samą zapowiedź next-gena, a za nim wejdzie do sprzedaży to kolejny rok minie. Jednak xbox 360 będzie ciągle miał swój support tak jak jest teraz z PS2.

8. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    nawet nie wiadomo czy nastepny xbox ktory nawet nie zostal zapowiedziany bedzie sie nazywac 720...

9. bartez1994

bartez1994 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    woj. Lubelskie
    Spokojnie jeszcze z 2 lata poczekamy na nowe konsole od Microsoftu i Sony nie masz się czym martwić GRAJ ! :d

10. ratajek

ratajek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A pozatym nowa generacja na bank bedzie miala wsteczna kompatybilność z grami żeby kasy nie stracili na starcie.

11. Krzysiekx27

Krzysiekx27 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nowy xbox ma być zaprezentowany za rok na e3. Kinecta zapowiedzielie 2lata przed oddaniem do sprzedaży jao Project Natal więc nie masz co się martwić na razie. Poza tym Xbox jest zbyt popularny żeby tak nagle microsoft przestał dawać na niego gry, bo pojawił się następca. Będzie tak jak z PS2 czyli ze po wyjsciu PS3 dalej są wydawane na nią gry. Ale nim wyjdzie nowy xbox to twój zdąrzy sie 5x zepsuć.

12. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    przestan pierd.... gadac glupoty. skad masz takie informacje? od wujka z microsoftu?

13. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Ranga użytkownik a pisze w dziale dla świeżaków o ile się nie mylę to nie pierwszy raz (bo już widziałem gdzieś twój temat w tym dziale parę dni temu).

Co do tematu czy X720 wyjdzie czekaj luknę w kibel i może ujrzę przyszłość kiedy co jak gdzie i kiedy w USA i w PL.

Na poważanie next gen na pewno wyjdzie za X lat. To X to tylko M$ dokładnie zna.

14. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Co do przyszłego E3, to zobaczymy tam nowe dziecko;). To już ten czas. Premiery spodziewam się za 2 lata. TO moje zdanie nie wujka brata czy dziadka z m$

15. air_waves

air_waves Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świdwin
    Xbox360 ma około 5 lat, sprzedaż idzie dobrze(moim zdaniem), czytałem sporo postów na forach i nikt nie widział żadnej informacji na temat X'a720. A jeżeli coś takiego wyjdzie do za X lat z X technologią :)

16. jezzersky

jezzersky Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    Za to ty jak widzę masz sporo postów a jednak lubisz pisać bez sensowne odpowiedzi.

Jeżeli chodzi o nowego Xboxa to nikt tak na prawdę nie wie kiedy wyjdzie ale osobiście uważam, że nie szybciej jak za 2 lata.
    Microsoft zainwestował sporo kasy w Kinecta, chcą jeszcze na nim zarobić a jeżeli się sprzedaj to po co wydawać pieniądze na nową konsolę jej reklamę itp?
    Nie masz się co martwić Xbox 360 jeszcze nam trochę posłuży ;)

17. Jax9000

Jax9000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    Jeszcze dodam, że xbox 360 ma tera swoją najlepszą sprzedaż - sam kupiłem go na gwiazdkę. A wiadomo skoro klocek produkuje tyle pieniędzy to po co inwestować w nowy sprzęt?

18. br0nek.

br0nek. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nowa Deba, Poland
    pierd****** o szopenie.. i tak nic nam nie dadzą nasze 'sny prorocze', więc o czym my w ogóle mówimy. m$ nie podał żadnych informacji na ten temat, więc na pewno jeszcze z 3, 4 lata pogramy na 360tce

19. KamiLLLCR7

KamiLLLCR7 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    a kogo to wina. Nikt ci nie kazał kupować xboxa. jest juz na rynku 5 lat. Ja bym na twoim miejscu nawej 720 nie kupował bo niedługo wyjdzie nowy model.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum