1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 720 - jaka będzie nowa konsola Microsoftu?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez jarek43_16, Luty 5, 2012.

1. jarek43_16

jarek43_16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lisów
    Zgodnie z ostatnimi wypowiedziami pracowników Sony, następnej odsłony konsoli PlayStation możemy spodziewać się dopiero po ruchu, wykonanym przez najgroźniejszego konkurenta japońskiej firmy. Co zatem wiemy o Xboksie kolejnej generacji?

Plotki przybierają na sile. To zupełnie naturalne, w końcu starzy użytkownicy liczą na zupełnie nowe doświadczenia, a przyszli posiadacze Xboxów chcieliby zaopatrzyć się w urządzenie, które nie zostanie zastąpione nowym modelem po paru miesiącach. Stąd szum i przepowiednie, których nie powstydziłby się nawet Wróż Maciej.

Gwarancji na sprawdzalność pogłosek nikt nam nie da, a zwłaszcza ich główny beneficjent - Microsoft. Mimo wszystko pokusiliśmy się o wyłapanie z eteru tych teoretycznie najbardziej prawdopodobnych.

Zacznijmy od najważniejszego - daty premiery. Zgodnie z informacją, którą wyjawił Cedrick Delmas, szef marketingu francuskiego oddziału Microsoftu, podczas wywiadu dla strony Le Point, wiemy kiedy nie spodziewać się nowej konsoli: "- Jesteśmy częścią przemysłu, który wiele mówi, który lubi opowiadać historie. Nie jestem przekonany, że to stanie się w tym roku. Cykl Xboxa 360 nie jest jeszcze zakończony. Dowodem jest to, że nie dostrzegamy logiki cięcia cen w tym roku. Trzeci kwartał to wciąż zbyt wcześnie. Pewne jest, że nic nowego nie wydarzy się w 2012 r.". Być może nie jest to dowód ostateczny, ale dość solidna poszlaka. Serwis IGN posuwa się jeszcze dalej utrzymując, że Xbox 720 pojawi się w sklepach dopiero na przełomie października i listopada 2013 r.

Xbox 720 - jaka będzie nowa konsola Microsoftu? - Pejcz

Może kogoś zainteresuje,
    dali taki tytuł, a nawet nic o tym jaki będzie nowy klocek nie napisali.

2. Lotnik421 Xbox One

3. lakiluk2424

lakiluk2424 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wszyscy czekają na premierę, wtedy dopiero się zainteresują :eagerness:

4. maniak1994

maniak1994 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Daleko stąd.
    Mnie osobiście się nie spieszy tak bardzo do nowej konsoli :). To co jest teraz w pełni mnie satysfakcjonuje, aczkolwiek chętnie zagrałbym na nowym sprzęcie "za darmo" .

5. marcinek74-10

marcinek74-10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Moim zdaniem nowa konsola z wyglądu to będzie troszkę mniejszy slim, pady te same, trochę poprawione. Lepsze wnętrze. Z wyglądu microsoft nie zrobi nowej konsoli, wnętrze z pewnością bedzie nowe ;P

6. Wilk14

Wilk14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Jeśli chodzi o awaryjność to mam nadzieje ,że historia nie zatoczy koła tak jak było w przypadku pierwszych 360.

7. President

President Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    Microsoft nie powinien popełnić tego samego błędu lecz patrząc na przykład windowsa.. Wszystko jest możliwe ale uważam że Wydadzą porządną płytę i podzespoły do niej żeby to chodziło porządnie bo mają na celu wykończyć Playstation :) Ale z tym płatnym xbox live wątpie ^^ Pozdrawiam.

8. koala20

koala20 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    I bardzo dobrze. konsola zbliży do Power PC.

Nowy chip ma podobno nosić nazwę "Oban" i ma być napędzany przez procesor PowerPC i posiadać kartę graficzną AMD z rodziny Southern Islands, bądź też zmodyfikowaną wersję Radeonów z serii 7000.najnowszy Xbox ma by sześciokrotnie mocniejszy niż poprzednik.

Galeria: Xbox 720 - jaka będzie nowa konsola Microsoftu? - (5/7) - Pejcz

9. chudy456

chudy456 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    TELFORD
    PODOBNO XBOX 720 BĘDZIE ODTWARZAŁ BLU RAY TO JUŻ JEDEN PLUS ALE MA NIBY TEŻ BYĆ ŻE NA WSZYSTKIE GRY BĘDZIE HASŁO TAK JAK TE ONLINE PASSY DO PRAWIE KAŻDEJ GRY OD EA GAMES TYLKO ZE TERAZ BĘDZIE NIBY NA WSZYSTKIE GRY I MA NIBY MIEĆ ALBO 250 GIGA ALBO 32O I BĘDZIE WYGLĄDAŁ ALBO TAK Ostrzeżenie o przekierowaniu ALBO Ostrzeżenie o przekierowaniu

10. DeadWarrior

DeadWarrior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Hah... uwierz,nie będzie wyglądała ani "tak",ani "tak" . :D

11. Vardas

Vardas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wałbrzych
    Nie pisz dużymi literami! Wyłącz je takim klawiszem

A co do tematu, nie wierz w żadne obrazki przedstawiające konsolę.

12. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    większość z tych obrazków ma po 4 lata więc ...

13. php_symfony2

php_symfony2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja jestem bardzo Ciekawy co wyniknie z tej konfrontacji i jaki będzie następny x-box

14. Dragon_2009

Dragon_2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    ciekawi mnie skąd wszyscy używają określenia "720" na następce 360-tki.
    przecież taka nazwa nie ma najmniejszego sensu. po xboxie nadano nazwę naestępcy "360" bo pierwszy projekt tego dziecka Microsoftu przypominał kulę, a stąd już tylko krok do 360 stopni i do samej nazwy. Choć sam projekt uległ zmianie to nazwa pozostała.

więc dlaczego nowa konsola ma mieć nazwę 720 a nie np. 361?

15. karol22

karol22 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    720 daje obrót, dwa razy tyle , czyli wstecz niekompatybilny z xbox360. ma być steambox bez napędu w przyszłm roku.

16. jorgos

jorgos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Xbox 720 to wg mnie idealna nazwa,mam nadzieje ,że się głeboko zastanowią i wsadzą tam układ wydajniejszy od najnowszego geforce'a i procek 6-8 rdzeniowy tak aby technologicznie konsola nie była szybko z tyłu za komputerami jak to jest w przypadku 360-tki.

17. S4ms0n

S4ms0n Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A nie wpadł nikt na pomysł, ze "720" to nazwa roboczo-teoretyczno-założeniowa ?
    Chyba brzmi to lepiej niż "Następca obecnej na rynku konsoli XBox 360" :p

18. Dragon_2009

Dragon_2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    tylko że MS milczy na ten temat. więc to raczej - moim zdaniem durna - wersja założeniowa graczy, którzy nie znają genezy nazwy 360. ale to i tak nie ma znaczenia bo przekonamy się o tym dopiero w 2014r.

19. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Prorok czy jak? Jak wspominałem, pewnie minie rok lub dwa lata od zapowiedzi konsoli do wprowadzenia jej na rynek. Zapowiedzieliby na E3 2012 a premiera byłaby np w kwietniu 2014. Nie widzę w tym nic złego. Jak w tym roku Sony lub M$ nie zapowie nowej konsoli to po nowym roku kupuję PS3 i nadrabiam eksy.

Wysłano z Xperii X8

20. mattix94

mattix94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    A, A
    Właśnie zastanawiam się nad zakupem nowej konsoli xbox 360 slim i czy ma to sens jeżeli zaraz mi wyjdzie nowa 720 która będzie miałą gry nie kompatybilne z xbox 360.
    Bo właśnie wyszła PSP Vita i na moja stara PSP już nic nie stworzą ;(

21. Ogibb

Ogibb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kupiłem ostatnio xboxa i według mnie się opłaca, nie pokażą jej w tym roku na E3 więc konsola wyjdzie 2014 - 2015 coś takiego więc spokojnie jeszcze możesz grać :)

Wczytywanie...

Poleć forum