1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

>>> Xbox 720 <<< na razie bez szans >:/

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Qazimodo, Listopad 22, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    Póki co bez szans na Xbox 720

Choć ostatnio plotki na temat nowych wersji popularnych konsol się nasilają, producenci stanowczo je dementują
    Playstation 3, Xbox 360 czy przede wszystkim Nintendo Wii mocno debiutowały w latach 2005-2006 zyskując miano next-genów. Od tego czasu minęły cztery lata, komputery popędziły do przodu, konsole zaczęto (troszkę chyba z przekąsem) nazywać current-genami, a pecetowcy mocno narzekają, że twórcy tworzą mniej efektowne gry by... dostosować się do konsolowych standardów. Tak czy siak, na firmach takich jak Nintendo, Microsoft czy Sony powoli zaczyna być wywierana solidna presja.

Zapytany o to wprost, Stephen McGill z Microsoftu odpowiada - póki co firma nie pracuje nad żadną nową konsolą. Jej cele koncentrują się wokół rozwijania usługi Live oraz raczkującego dopiero Kinecta.

Również Wii, które po wspaniałych pierwszych miesiącach i dominacji nad Xboksem oraz Playstation w końcu zaczęło tracić popularność, póki co nie doczeka się kontynuacji. Nintendo na konferencji w Nowym Jorku stwierdza wprost, że sprzedaż nie zatrzymała się jeszcze w stopniu dostatecznym, by myśleć o Wii 2. A kiedy to nastąpi? Obecnie w samych Stanach Zjednoczonych nabywców znalazło 30 milionów egzemplarzy. Gdy (w USA) konsola dobije do 45 milionów, Nintendo zacznie myśleć nad następczynią.

źródło: Póki co bez szans na Xbox 720 i Wii 2. Benchmark.pl
    Źródło: Aussie Gamer

2. Lotnik421 Xbox One

3. residentosevilos

residentosevilos Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    dla mnie to dobrze,nie potrzeba mi nowych konsol puki co grafika jaka jest teraz mi starczy

4. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Po co teraz nowa generacja ?
    Jeszcze troche pociagnie nie ma zle,a wg mnie jest dobrze :)

5. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Jeśli tak, no to Sony z PS4 będzie szybciej!

Jedno jest pewne - kupuję PS4, a nie "x720"

6. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Dokładnie potencjał obecnych konsol jest jeszcze ogromny - wystarczy pisać odpowiednio gry, i je dopracowywać :)

7. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Dobrze , dobrze narazie z tych niech wyciskają więcej bo w nie każdej grze jest potencał wykorzystany .

8. Utakata

Utakata Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    x720 będzie lepsze od PS4
    Skoro teraz ps3 można telefonem przerobić , widać , że poszli na łatwizne
    A microsoft zrobił dobrą konsole.

9. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Jak dla mnie mogliby dać już nexgena, bo i tak raczej nie kupię w dniu premiery a jakiś czas później jak stanieje :p

Jak już to smartphonem. Widać że mało wiesz o przeróbce PS3 więc nawet nie będę komentować.

Bo FANBOY jesteś :p XBOX RULEZ^^ /Bazajaytee

10. Arii

Arii Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
    To dobrze, że nie mają w planach wydawać nowej konsoli ;) od niedawna jestem posiadaczem x360 :p a tu miał by się pojawić x720 ;)

zgadzam się z moimi przedmówcami, możliwości konsoli w wielu grach nie zostały maksymalnie wykorzystane, tak więc niech się lepiej wezmą za robienie lepszych gier:p a nie, czekać na konsolę z lepszymi bebechami ;)

11. Madrid.energy2000

Madrid.energy2000 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    łee xbox to jeszcze 2 latka spokojnie :) pewnie utrzyma się dłuzej na rynku dzięki kinecktowi

12. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Dla mnie świetna wiadomość. Mam nadzieję że jeszcze obecna generacja (X360, PS3) pociągnie dobre 6 lub 7 lat. Nie potrzeba mi nowych rewolucji graficznych, obecnie wszystko jest ok. Poza tym muszę nadrobić trochę jeśli chodzi o gry bo do tyłu jestem :)
    Czekają na mnie Black Ops, FIFA 11, Assassin's Creed 2, Tekken 6, Just Cause 2... to tytuły które muszę zakupić i zaliczyć, także rok 2011 mam zaplanowany :)

13. zodi4k

zodi4k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Oni muszą tak mówić. Gdyby zapowiedzieli, że pracują nad nową konsolą, sprzedaż obecnych ostro by spadła.

14. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Szczerze mówiąc i tak nie miałbym kasy na kupno nowej konsoli w dniu jej premiery . Kupiłbym pewnie po roku , dwóch jakbym wiedział co potrafi konkurencja i wtedy bym wybrał. Z góry nie można powiedzieć , że kupi się następnego Xa czy PS , a może coś innego...
    Nie mam wątpliwości , że zobaczymy jeszcze piękniejsze gry , obecne konsole mają potencjał. Zresztą patrząc na np. Red Dead Redemption widać , że do fotorealizmu dużo konsolom nie brakuje. Dla mnie taka jakość jest w 100% zadowalająca.

15. Litwin95

Litwin95 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radzyń Podlaski
    Dokladnie to samo mialem napisac. Przy wejsciu nastepny Xbox kosztowalby pewnie cos kolo 2k. Niestety nie stac mnie na taki wydatek, przynajmniej nie na zawolanie. Po roku, gdy ceny troche by opadly, a ja dozbieralbym troche mozna by sie zastanowic...
    Ale to bardzo dobrze ze nie bedzie na razie nastepnej generacji konsol. Jak widac z Xbox'a 360 mozna jeszcze duzo wyciagnac, caly czas jeszcze ucza sie programowac gry aby wygladaly jak najlepiej. Dla mnie tez terazniejsza jakosc grafiki gier jest w zupelnosci wystarczajaca.

16. Szpaner94

Szpaner94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Gdyby prace nad nowym Xbox'em nie trwały - M$ mógłby zwijać swój interes na rynku konsol.

Zwyczajnie nikt tego wprost nie powie....

17. Madrid.energy2000

Madrid.energy2000 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  18. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    M$ powinien sie bardziej martwić o pojemność nośników z grami bo miejsca brakuje ;]

19. NonbankSpace

NonbankSpace Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowa Sól
    Dobrze że lepiej niech się zajmą live niż wydawać kolejną konsolę :d

20. kobzuch

kobzuch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Też myślę, że coś tam kombinują po cichu.
    Patrząc na ewolucję telewizorów, coś musi się ruszyć. 3D tv to już powoli nowy standard, który pakują producenci w LCD aby przyciągnąć klientów.
    Naturalna kolej rzeczy Xbox 3D, PS 3D, Kinect 2, move... Może jeszcze nie teraz, ale coś się święci.

21. Gryzek

Gryzek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krobia
    Widzę, że muszę się wypowiedzieć :)

Microsoft być może a nawet na pewno pracuje nad kolejnymi generacjami. Nie jest, to aż tak nasilone jak w przypadku Kinecta, gdzie prace odbywały się w olbrzymim tempie, bowiem stworzenie takiego kontrolera zajmuje trochę czasu. Nie mówię tu od razu, że mają już jakiś prototyp, bo to mało prawdopodobne, lecz mówię o mały kroczkach jakie robi Microsoft w tym przypadku. Zapewne słyszeliście, że Microsoft zatrudnia talenty, ludzi którzy się pasjonują technologią tj. informatyka, technologia jak i innymi kierunkami. Wybierają najlepszych ludzi jakich mogą do swojej "twierdzy". Taka jest rzeczywistość takich korporacji. Lecz nie o to dokładnie mi chodzi w tym poście. Czytałem ostatnio wywiad Billa Gatesa, który oznajmił, iż telewizory 3D nie są przyszłością. Czy tak jest? Ja tego nie potrafię stwierdzić, lecz mówią, że "Bill ma zawsze rację". Przed kilkoma miesiącami znany analityk tej branży powiedział, że kolejna generacja konsol wyjdzie za kilka ładnych lat. Czy, to prawda? Jeden z pracowników MS powiedział, że wykorzystują namiastkę tego co obecnie potrafi x360. Podobnie jest w przypadku PS3. Ujmę, to w ten sposób: "Całego soku jeszcze nie wycisnęli, ale każdy sok jest wart wyciśnięcia" - mam nadzieję, że zrozumieliście. Kilku pracowników MS również się wypowiadało na temat tego, że next generation pojawi się dopiero..uwaga..za 10 lat, lecz sądzę, że to trochę zawyżona liczba. Z kolei kolejny przedstawiciel MS oznajmił, że kolejna generacja konsol pojawi się za min. 5 lat ze względu na, to że pojawił się Kinect i głównie nad nim skupiają uwagę i to właśnie on dogania postęp technologiczny tak jak w przypadku Movie. Tzn., jakby jest takim DLC z tym, że do konsoli :)
    Microsft nie raz dowiódł, że umie trzymać kłódkę za zębami. Lecz czy tak jest i tym razem? Jeżeli cokolwiek zrozumieliście z mojej wypowiedzi będę niezmiernie zachwycony.

Pozdrawiam, Gryzek

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum