>>> Xbox 720 <<< na razie bez szans >:/

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
jak wyjdzie to wyjdzie, nie ma co się napalać, i tak X360 pożyje jeszcze z 7-8 lat wg mnie zanim odejdzie w zapomnienie
 

Bis

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Po co mieli by wypuszczać nową konsolę ?
Raz, że uśmiercili by dość dobrą konsolę.
Dwa, z góry przegrali by walkę next-genową. Dlaczego ? Sony swojego "pleja" potrzyma jeszcze pewnie z pięć lat na rynku zanim dostaniemy coś nowego. M$ wypuścił by dobrą konsolę tylko na obecne możliwości gier ta konsola nadal była by podobna do poprzedniej generacji a Sony z czasem wydało by nową i jeszcze mocniejsza konsolę. Ogólnie bałagan którego żaden z producentów by nie chciał.
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Rozumiem chęć nowej generacji w przypadku PSXa, rozumiem także w przypadku PS2/XBOX, ale teraz ? Gdy grafika jest niemalże fotorealistyczna ? Ludzie, za kilka lat standardem w domach będą TV3D, a co za tym idzie gry będą tak dobre (ładne), że trudno je będzie odróżnić od oryginału. Zarówno XBOX, jak i Playstation mogą Was jeszcze nie raz zaskoczyć. Wystarczy, że programiści będą właściwie gry optymalizować i dostaniemy ponownie takie cudeńka, jak Alan Wake, Killzone 2/3, Forza 3, GT5, NFS Shift/HP i wiele innych tytułów.

Poza tym, grafika to nie wszystko, także moim zdaniem nie ma sensu robić nowych konsol.
 

Gripix

Użytkownik
Użytkownik
i dobrze ze nie wyjdzie bo dopiero co kupilem x'a :p i wq bym sie jak by mial wyjsc nowy :p poki co niech robia gry na x'a 360 !
 

Kuba2255PL

Użytkownik
Użytkownik
Wiadomo,że nie powiedzą,sprzedaż kinecta i xboxa 360 mocno by spadła.Sony mówi o tym więcej,w tym roku w cd-action była wzmianka,że ps4 będzie najwcześniej w 2011-2012r.Niech "xbox 720" wyjdzie za jakieś 3 lata,bo z tej konsoli można jeszcze wiele wycisnąć.Pewnie go kupie,ale się zobaczy.Pewnie i tak,jak już kupię,to co najmniej rok po premierze-nie mam tyle kasy :D Nie no,ale 10 lat??To chyba przesada-dla mnie 4-5 to już byłoby długo.W sumie lepiej dla microsoftu,że sony nie kryje się z ps4-mogą sobie lepiej wszystko zaplanować :D
 

Netratu

Świeżak
Świeżak
Oby tylko była wsteczna kompatybilnoś, bo wciskanie super ****r HD srade edition starych gier jest naciągana.
 

Spartacus

Użytkownik
Użytkownik
Niech wprowadzają nowe konsole, bo obecne to już gruchoty. Nie te czasy.

5 lat, taka powinna być żywotność konsoli i kolej na jego następce, a tutaj jeszcze ****rele wprowadzają typu Kinect/Move, żeby sztucznie podtrzymać je.

Obecnie konsole są mocno ograniczone i także niestety ograniczają rynek PC.


Rozumiem chęć nowej generacji w przypadku PSXa, rozumiem także w przypadku PS2/XBOX, ale teraz ? Gdy grafika jest niemalże fotorealistyczna ?
....
Poza tym, grafika to nie wszystko, także moim zdaniem nie ma sensu robić nowych konsol.
Może i grafika to nie wszystko, ale tak istotny aspekt w tych czasach, tak jak porządna fabuła. Grafika musi być przynajmniej dobra, inaczej odtrąca.
 

szelka_512

Użytkownik
Użytkownik
Niech wprowadzają nowe konsole, bo obecne to już gruchoty. Nie te czasy.

5 lat, taka powinna być żywotność konsoli i kolej na jego następce, a tutaj jeszcze ****rele wprowadzają typu Kinect/Move, żeby sztucznie podtrzymać je.

Obecnie konsole są mocno ograniczone i także niestety ograniczają rynek PC.
Nie gadaj głupot.Bo to nie jest PS2 , że 5 lat i do "domku".Te konsole (PS3 i X360) , są bardzo mocnymi konsolami , jak na te czasy(a pomyśl sobie jaką moc miały w 2006 r. , kiedy PC miały max po 3.00 lub 4.00 GHz procka , a x'a miał blisko 10(chyba z 9,6 , a PS3 10 ileś)).

A tak zgadza się.PC są trochę mocniejsze od konsol , ale nie ograniczają rynku.Bo jak by chcieli (programiści gier) , to bby zrobili taką grafikę , że by ci się komp spalił..

Pozdrawiam.;)
 

qqq

Użytkownik
Użytkownik
po jakiego grzyba wam kolejna konsola? Zeby stara wyrzucic do kosza i zmarnowac $ na nowa? I znowu czekanie na przerobke i znowu piracenie? Ludzie.... macie dobra konsole x360 i mozecie grac na piratach, czego wy jeszcze chcecie? Dla mnie osobiscie nowy xbox najlepiej zeby wyszedl za 5-7 lat :p
 

EvilGearPL

Użytkownik
Użytkownik
Bardzo dużo zależy od powodzenia kontrolerów ruchowych. Fakt, faktem ale teraz to jest główny cel Sony i MS. Na razie jeszcze przeistoczenie naszej konsoli w Wii jest jeszcze dalekie ale wydaje mi się, że jeśli to wypali to prędzej czy później niestety może to nastać. Wydaje mi się, ze pierwszy z nową generacją wyjdzie Nintendo. A potem kolejno MS i Sony.
 

scooby666

Użytkownik
Użytkownik
Nie gadaj głupot.Bo to nie jest PS2 , że 5 lat i do "domku".Te konsole (PS3 i X360) , są bardzo mocnymi konsolami , jak na te czasy(a pomyśl sobie jaką moc miały w 2006 r. , kiedy PC miały max po 3.00 lub 4.00 GHz procka , a x'a miał blisko 10(chyba z 9,6 , a PS3 10 ileś)).

A tak zgadza się.PC są trochę mocniejsze od konsol , ale nie ograniczają rynku.Bo jak by chcieli (programiści gier) , to bby zrobili taką grafikę , że by ci się komp spalił..

Pozdrawiam.;)
gadasz takie brednie, że aż płakać się chce! jakie 9,6ghz? Człowieku mylisz pojęcia, to jest wielordzeniowość, tego nie sumujesz. w xboxie jest Power PC trzyrdzeniowy 3,2Ghz, w ps3 Cell 8 rdzeniowy(z tym, że budowa jest zupełnie inna od power pc) jeden rdzen wyłączony, by było mniej odpadków, reszta śmiga ale nie jako każdy oddzielny rdzen procesora tylko są poniekąd od siebie zależne. PC są trochę mocniejsze od konsol? Ech ;) porównaj grafikę xboxa i pc. 48jednostek do 5870 który ma 320 lub 1600(320 ewentualnie dzielone mnożone 5, bo nie pamiętam jak w xboxie liczone) ;) Procesory także idą do przodu ale technologie są różne i tu ciężko to porównać. Pamięć no to tu jest największa różnica xbox ma 512 ramu, a komputery? dowolnie do max 32 lub 48gb zależnie od chipsetu.

Jednak to jest 5 lat różnicy, baardzo dużo. Xbox w swoich początkach był bardzo szybkim sprzętem, przewyższającym wiele pecetów, dlatego aż do teraz trzyma się tak dobrze.

Co do xbox 3 aka "720", to prace trwają już dłuższy czas, prawdopodobnie projekty powstają już od wydania 360, a teraz może to być działający prototyp, może to być tylko kawałek nieskończonego projektu, tego dokładnie nie wiemy. Jednak możemy się domyślać, że MS wypuszczając slima nie tylko poprawia starą konsolę ale sprawdza także nowe pomysły do przyszłej konsoli. Taka wielka korporacja nie może sobie pozwolić na kolejne straty(start xboxa 360, jednak tylko po części...) więc nowa konsola na 99% nie będzie tak awaryjna jak aktualna. Myślę też, że zjadać pradu nie będzie wiele, w granicach aktualnego slima. Połączenie cpu i gpu to dobry pomysł i łatwiejsze odprowadzanie ciepła, komputery także idą w tą stronę ;)Pożyjemy zobaczymy, póki nie ma konsoli na rynku możemy mówić tylko "prawdopodobnie" albo "może".
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
na następnego Xboxa trzeba będzie poczekać jakieś 3-5 lat
 

clinic121

Użytkownik
Użytkownik
Ja sądzę że jakieś 2-3 latka poczekamy jeszcze, napewno od dawna są wstępne projekty next-gena
ale napewno nie wyjdzie to niebawem.
 

sirepox

Użytkownik
Użytkownik
Gdy grafika jest niemalże fotorealistyczna ? Ludzie, za kilka lat standardem w domach będą TV3D, a co za tym idzie gry będą tak dobre (ładne), że trudno je będzie odróżnić od oryginału.
Postęp faktycznie jest znaczący ale pamiętam jak w 97 roku zachwycałem się piękną grafiką generowaną przez pierwsze akceleratory. Minęło 13 lat, moc obliczeniowa CPU i GPU wzrosła wielokrotnie a do fotorealistyki jeszcze baaaaardzo daleka droga. Zgadzam się jednak, że jest satysfakcjonująca na obecnej generacji XBOX i nie widzę powodu, żeby już trzeba było sprzęt zmieniać. Moim zdaniem kolejne 3 lata to pole do popisu dla programistów. Niech optymalizują soft i dają nam do ręki dopracowane tytuły. Nie jak na PC - oby dużo, szybko i do przodu.
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
Ale Crysis 2 na Xbox360 będzie zrobiony nie tak jak na PC czyli full grafika. Gierka wyciśnie z X360 wszystkie poty!
 

fryc88

Użytkownik
Użytkownik
Nie gadaj głupot.Bo to nie jest PS2 , że 5 lat i do "domku".Te konsole (PS3 i X360) , są

bardzo mocnymi konsolami , jak na te czasy(a pomyśl sobie jaką moc miały w 2006 r. , kiedy PC miały max po 3.00 lub

4.00 GHz procka , a x'a miał blisko 10(chyba z 9,6 , a PS3 10 ileś)).
Ilość rdzeni w procesorze, po ileśtam GHz nie oznacza, że te wartości się sumują. Mylisz pojęcia. 3 czy więcej

rdzeni w konsoli to po prostu wielowątkowość bardziej rozbudowana, niż by było w przypadku jednego rdzenia np. 7GHz

i pseudo wielowątkowości.


Co z tego, że w konsoli jest słabszy proc, mniej RAMu, że to, że ****to. Konsola jest do gier, sprzęt ten jest

stworzony TYLKO do gier, pod to jest dopasowana wydajność CPU i GPU, brak zamulających gadżetów w stylu AERO,

milionów sterowników do sprzętu którego nigdy nie będziemy mieli, tony aplikacji ładowanych przy starcie, bo pan

Bill twierdzi, że tego użyjemy, a tak na prawdę zamulają tylko kompa.
Dlaczego pierwszy X-kloc miał lepszą grafikę, wydajność niż komputer o identycznych parametrach? Bo był odpowiednio

zmodyfikowany, TYLKO pod gry, pomimo użycia praktycznie komputerowych części.



Czytałem ostatnio wywiad Billa Gatesa, który oznajmił, iż telewizory 3D nie są

przyszłością.
Potwierdzam, wg mnie 3D to NIE jest przyszłość.

Ale...Pan Bill kiedyś powiedział "640KB pamięci wystarczy w zupełności każdemu". I co? Nie wystarczyło ;)
Także prorokiem to on jest marnym...
 

randnd

Użytkownik
Użytkownik
Wg mnie to diobrze chociazby ze wzgledu ze nie trzeba by myslec skad kase na nowy sprzet.
Nowa konsola spowodowalaby ze powoli z rynku wycofywayiby sie studia produkujace gry na 360.

Xbox 360 nadal jest na topie i niech na razie tak zostanie.
 

Vassi

Użytkownik
Użytkownik
Po co nowa konsola? Przecież obecne konsole (x360, ps3) wyglądają świetnie. Gry na nich graficznie to bajka. Może nie jest to poziom przyzwoitego pc ale za konsole płaci się raz na huhuuh. Myślę że obecna generacja wytrzyma jeszcze 2-3 lata ze względu na kinekt i move.
 

Rider112

Użytkownik
Użytkownik
No tak, ale zobaczcie: premiera xbox 1 - 2001, premiera x360 - 2005. Nacieszyliśmy się xboxem 4 lata. Już mija piąty rok xboxa 360. Nie znamy dnia ani godziny. MS może mówić, że nic nie robią, a nową konsolę wydać nawet jutro - więc przeczekajmy ciesząc się obecnym sprzętem.
 

SebeekS

Użytkownik
Użytkownik
Bardziej oczojebnego niebieskiego chyba nie było :DD Jak dla mnie to już czas na nową konsolę ... To śmiech na sali, telewizory full hd goszczą w naszych domach kilka lat, a tu konsole nadaj są w erze kammiennej czyt. hd ... Na szczęście są blaszaki jeszcze :]
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom