1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 720: Produkcja rozpoczęta?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Azur, Maj 4, 2012.

1. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska

Kolejne plotki o nowym Xboksie. Tym razem ptaszki ćwierkają, że produkcja kolejnej konsoli Microsoftu rozpoczęła się już w jednej z fabryk w Teksasie.

Serwis IGN, powołując się oczywiście na anonimowego informatora, twierdzi, że w zakładach firmy Flextronics rozpoczęła się już produkcja nowego Xboksa. Ponoć spółka utworzyła nawet oddzielną ekipę, która ma testować konsolę. Warto przypomnieć, że Flextronics odpowiedzialne było za składanie pierwszego Xboksa i X360.

Nie oznacza to, że nową platformę ujrzymy szybko. Całkiem prawdopodobne, że Flextronics rzeczywiście rozpoczął produkcję, ale egzemplarzy konsoli przeznaczonych tylko dla developerów, którzy dzięki nim będą w stanie stworzyć pierwsze gry na nowego Xboksa.

Przedstawiciele Microsoftu odmówili komentowania „plotek i spekulacji”.

Źródło: Cdaction

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    aaaaaaaaaa oby to byla prawda !! czekam na dalsze info :D

1 osoba to lubi.
  4. harrymason88

harrymason88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    BDG
    Ciekawe pierwszy rok,dwa nie bedzie mnie na to stac:)Moze jak spadnie do 1200-500

5. bert93

bert93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    Ja już zbieram siano :D.Mam FAT'a premium od 4 lat + kinect i zbierałem siano na slim'ke ale chyba poczekam ten 1 rok na nową konsole ;D

6. DeeJay85

DeeJay85 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Jak dla mnie to info nie jest zbyt wiarygodne.

Jeśli przyjmiemy za datę premiery koniec przyszłego roku o której się pisze, to rozpoczęcie już teraz produkcji i gromadzenie zapasów w magazynach nie miałoby żadnego sensu. We wcześniejsze pojawienie się nowego Xboxa jak mam być szczery na chwilę obecną nie wierzę. Wciąż bardzo niewiele wiadomo na temat pewnych faktów czy specyfikacji nowej konsoli, brak jakiegokolwiek marketingu dotyczącego następcy i innych działań ze strony Microsoftu, a to wszystko powinno się robić ze sporym wyprzedzeniem od wejścia na rynek tak jak w przypadku 360, czy choćby konkurencji. No i stwierdzenie że te Xboxy które teraz powstają mają służyć do produkcji gier to jakaś fantazja autora newsu, bo gry przecież nie tworzy się na Xboxie, ale na specjalnych to tego celu zmontowanych komputerach z tego co pamiętam.

Moim zdaniem to raczej plotka, albo produkuje się tam coś związanego z nową konsolą ale nie już gotowe konsole.

Oczywiście różnie to bywa w tym biznesie i zawsze możemy zostać zaskoczeni ale moim zdaniem to na razie nieprawdziwa plotka.

Co nie zmienia faktu że również czekam i chciałbym by pojawiła się już nowa konsola :) Oby tylko cena w momencie wejścia na rynek nie była zbyt wygórowana ( małym offtopem to pamięta ktoś ile kosztowała X360 w dniu polskiej premiery?)

1 osoba to lubi.
  7. harrymason88

harrymason88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    BDG
    Ja kupilem x-a premium w 2008 czyli 2lata po premierze za 1399zl w dniu premiery ok dwójki mógł kosztowac.Swoja drogą konsolka dziala do dzisiaj z tym ze jakos w 2009 microsoft wymienil naped na litka(wczesniej byl benq) i plyte na Falcona bo na starej plycie padła.Wracajac do tematu to mnie sie nie spieszy:)

8. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Wersja premium kosztowała 2100-2200zł, PS3 w dniu premiery w Polsce kosztowało 2600zł. Nowe konsole będą kosztować mniej więcej tyle samo, ale sądzę, że nie więcej niż 2500zł.

9. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    protypy to kilka sztuk raczej testy na rroda?

10. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Kolego nie znasz się na polityce MS, na produkcji konsol, na produkcji gier a piszesz, tworzenie konsol nie trwa 5 minut, trzeba trochę poświęcić czasu, co do teorii że gry na konsolę robi się na PC to i owszem, ale na czymś trzeba to testować prawda ?? Więc żeby sprawdzać grę trzeba mieć konsolę.

11. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    To jest dużo sztuk a nie 30-50

W-ysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

12. DeeJay85

DeeJay85 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Widzę że się kompletnie nie zrozumieliśmy. :) Ja zdaję sobie doskonale zaprawę z tego o czym piszesz. Mnie natomiast chodzi o to że news jest tak sformułowany że wynika z niego że Xbox720 jest gotowy i już wyprodukowano pierwszą partię. Czytając komentarze na niektórych stronach wielu ludzi tak to zrozumiało. Ja napisałem że na ukończoną konsolę jest raczej za wcześnie i pisząc "coś" związane z Xboxem miałem na myśli np. devmelopment kit dla producentów gier czyli urządzania na których tworzy się gry na Xboxa i je testuje oprócz PC. Byłaby to dobra wiadomość bo oznaczałoby że główne rozwiązania techniczne są już zatwierdzone i się nie mogą już zmienić co nie oznacza że sama konsola jest już gotowa. Ukończony Xbox720 nie jest wcale potrzebny do projektowania i tworzenia gry. Przydaje się za to na etapie beta testów a zanim jakaś gra wejdzie w ten etap MS na pewno już dokona jakiejś prezentacji.

13. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Jeśli mowa o produkcji, to mowa o dev kitach. Na początku zawsze producenci dostają symboliczne sztuki, aby zapoznać się z architekturą. Później dostają więcej, kiedy zaczynają produkować gry. Dev kity produkuje się na masową skalę 2 lata wcześniej niż premiera faktycznej konsoli. Gdyby to była produkcja ostateczna, to już dawno znalibyśmy oficjalną specyfikację konsoli. Tak niestety nie jest, więc wniosek prosty.

14. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    A no jeśli tak, no to się teraz rozumiemy, ukończona w 100% na pewno nie jest, najpierw producenci dostaną prototypy, i rdzeń, wypowiedzą się co im się nie podoba a co podoba i na podstawie tego MS zrobi poprawki, a później już wiadomo, jakieś gierki i prezentacje nowej konsoli, na najbliższym E3 jeśli coś będzie powiedziane to tylko tyle, że prace nad nową konsolą trwają, i może pokażą jakiś przykładowy wygląd albo koncepcje, ale nie liczę zbytnio nawet na to.

15. GKxD

GKxD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Poprawki może będą....
    O ile znowu M$ nie będzie chciał wyprodukować konsoli jak najniższym kosztem co odbiło im się bardzo mocno.
    Wszyscy wiedzą że MS o problemach z rysowaniem płyt wiedział jednak dodanie kilku części do napędu to niby było dla nich zbyt dużo. Tak samo sprawa tego że jest głośna, już o legendarnym RROD nie wspomnę.
    Brak WiFi a potem sprzedawanie kart po 250 zł (taniej wychodził zakup drugiego routera z bridge).

Niech się nie śpieszą bo znowu przez presję czasową dadzą pupy. Większość graczy nie ogarnęła nawet 40% zasobu dobrych gier na X360.

A news może być prawdziwy developerzy zrobią na devach kilka hitów na dobry start, MS ogarnie kinect 2 wpompuje masę forsy w promocję i ot mamy kolejną generację konsol rozpoczętą przez Microsoft.

16. Abaddone`

Abaddone` Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krk
    niech go juz wkońcu ukaża bo przeciez tyle ludzi czeka !!

17. invisible

invisible Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Pokaza go swiatu jak produkt bedzie gotowy. Niestety po newsie wnioskuje, ze wyprodukuja kilkadziesiat sztuk do testow np. sprawdzenie rozmieszczenia komponentow na plycie glownej, stabilnosc funkcjonowania interfejsu itp. Pewnie nie maja nawet jeszcze ostatecznego designu. Imo czeka ich jeszcze minimum kilkanascie miesiecy pracy, by dokladnie wszystko przetestowac i poprawic bledy, aby to w miare funkcjonowalo.

18. konserwa

konserwa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Przypomina mi to wywiad z jednym z twórców wiedzmina2 w TVN24.
    Prowadzący zapytał czy wiecie coś o nowych generacjach konsol,oczywiste koleś odpowiedział zamotany "niewolno nam o tym mówić", prowadzący na to "wiec jednak coś wiecie",w tym momencie twórca odpowiada "zmieńmy temat,nie rozmawiajmy już o tym".

19. Klocek

Klocek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    M$ poprawił swoje błędy przy wprowadzeniu do produkcji wersji slim, szczerze mówiąc wątpię, aby jeszcze raz zaliczył wtopę.

20. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    każdy nowy produkct to wady których się nie da przewidzieć , nie ma czegoś takiego jak produkct przy premierze doskonały

21. Klocek

Klocek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Produkt niedoskonały a produkt nazywany wtopą to chyba coś innego, czasami warto przeczytać post ze zrozumieniem.

Wczytywanie...

Poleć forum