1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 720 tańszy od X360 i pod kontrolą Windowsa... 9?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Azur, Listopad 8, 2011.

1. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska

Plotki o nowych konsolach pojawiają się w sieci regularnie. Według najnowszych, następca Xboksa 360 będzie działał po kontrolą systemu opartego na Windowsie 9, będzie również tańszy i mniejszy od X360.

Bloger ukrywający się pod pseudonimem MSNerd twierdzi, iż nazwą kodową nowego Xboksa jest Loop (dawniej XboxTV). Według niego, konsola będzie działać pod kontrolą zmodyfikowanej wersji Windowsa 9, zaś jej struktura sprzętowa ma być podobna do tej zastosowanej w odtwarzaczu Zune HD = główny procesor mają wspierać pomocnicze odpowiedzialne za wyświetlanie grafiki, AI, fizykę, dźwięk, sieć, szyfrowanie i sensory.

Następca Xboksa 360 ma zostać zaprojektowany przez Microsoft i dwie firmy partnerskie, a sprzęt ma być oparty na architekturze ARM. Nowa konsola ma być mniejsza i tańsza od swojego poprzednika, a w przyszłości umożliwiać podłączenie Kinecta.

Warto mieć jednak na uwadze, iż to tylko plotki, choć informacje podawane przez MSNerda zazwyczaj okazywały się prawdziwe. Jeśli byłoby tak i tym razem, oznaczałoby to, że nowy Xbox zadebiutowałby najwcześniej w 2014 roku – kolejne systemy operacyjne Microsoftu ukazują się bowiem co dwa lata, zaś premiera Windowsa 8 zaplanowana jest na przyszły rok, „dziewiątka” pojawiłaby się więc pod koniec 2014.

Źródło: Click!

2. Lotnik421 Xbox One

3. NikoBarteq

NikoBarteq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Boże dlaczego to tyle trwa... czekam z utęsknieniem na nowe konsole bo już nie mogę zdzierżyć pajaców przechwalających się swoimi PC-tami, którzy nic tylko "konsole to już zabytek"

a co do wizji ze byłaby tańsza bardzo mi się podoba :D

4. password

password Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny śląsk
    czym się przejmujesz, gra to tylko gra, i oni grają w tą samą grę i ty grasz w to samo

5. rtv2500

rtv2500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Tańszy czy trochę droższy, i tak go kupię :) Nawet jak będzie kosztował 2 tys. zł, bo to zakup na kolejne 5-7 lat ! Ważne, żeby śmigały gry z 360 :p

6. HP4

HP4 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ciekawe , czy będzie miał lepszy procek od aktualnego Xbox 360 .

PS.Dzisiaj mi przychodzi Xbox 360 a już zbieram na Xbox'a 720 .

7. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Nie, będzie miał gorszy procesor, oraz gry będą wyglądały gorzej. A za renderowanie grafiki będzie odpowiedzialna Riva TNT...

8. D3N

D3N Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bullerbyn
    #Azura "Riva TNT..." hahaha .

9. randnd

randnd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Ale gadasz glupoty.

Zapytaj "PCtowca" ile kosztuje jego sprzet - ktory i tak za miesiac straci na wartosci. Ciagle wychodza nowe i coraz drozsze czesci komputerowe. Uprage jest dla ludzi co maja duzo kasy. Jaki sens wydac 3 tys na PC dla Battlefielda jak za rok Gta 5 - i znow kolejne 3 tys na nowy albo 2 tys na upgrade.

Poza tym mamy te same gry.

Liczy sie grywalnosc, fabula. Przy niej nawet grafika moze byc slaba.

Co do nowych konsol to oczywiscie moga wyjsc w kazdej chwili jak dla mnie. Kase sie uzbiera i zaopatrzy w nowy sprzecik. Co do spekulacji wogole mnie nie interesuja - jawne i ze zrodla informacje sa najwazniejsze.

Konsola to nie sprzęt to styl życia - jakby jakis PC maniak sie wysmiewal. :D ;):D

Mysle ze 99% osob mowiacych ze konsola to zabytek nie gralo na xbox 360 nawet raz :) (zabytki to ps one, ps two, xbox)

10. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    Co?
    Aha.. coś jeszcze czy MSNerd już skończył?

11. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    5-7 lat??
    Pokaż mi klocka który tyle wytrzymał ?? Średnio to po roku może 2 rood wyebalo.
    Max to 3 lata jak microshit przedłuży gwarancję.

12. eekz

eekz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    Co z tego. Może i nowy xbox będzie mniejszy od obecnego ale pewnie zasilacz będzie wielkości frytkownicy z mcdonaldsa...

13. ariel111c

ariel111c Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mój np. ma już ponad 36 m-cy nabite prawie 60000GS i kondycyjnie myślę, że jest w świetnym stanie. No, ale fakt dbam o niego i nie katuje.

14. NikoBarteq

NikoBarteq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    do mnie to było ? to już nie mogę powiedzieć na co czekam a na co nie ? to moje zdanie i uj Ci do tego...

yyy no ale co Ty mi tu udowadniasz ?? że PC-ta trzeba "upgrejdować" wyobraź sobie, wiem, allegro działa, ceny znam. Jak ktoś chce to niech sobie kupuje nawet co miesiąc nowe podzespoły, nic mi do tego. Chodzi mi tylko o to, że mam dość słuchania jaka to konsola słaba. Wyjdzie kolejna generacja to będą biadolić że znowu gry wyglądają lepiej niż na ich super hiper extra kompie sprzed roku ;]

15. Frezer

Frezer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    totalna bzura raz że windows wychodzi min co 3 lata wiec 2015 wchodziłby w gre a do tego czasu nik nie bedzie siedział na tych starych złomach gdzie grafika i fizyka stoją w miejscu, 2013 to ostatni dzwonek dla next-genów

16. szymona96

szymona96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    hehe dobre te plotki, tylko debil by w to wierzył A co do xboxa to pamiętajcie, że jednak te 45% ( -.- ;D) jest bezawaryjne, więc komentarze jak któryś tam wyżej są bez sensu

17. pati3400

pati3400 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    wejherowo
    temat z ****..będzie nowa konsola to będziemy o niej gadać

18. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    o kurde, tu już o win8 mówią, a ja na XP ciągle żyję...

19. piotruczelli10

piotruczelli10 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowa Jastrząbka
    Bedziecie mieli nowe konsole chyba w dup*** za przeproszeniem jak Microsoft ogłosi oficjalne potwierdzenie wtedy może uwieże w te bzdety.

20. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Ten Windows 9 mnie najbardziej rozśmieszył :D Jak pod koniec (czy w połowie?) 2012 wychodzi Windows 8 i na bank będzie rządził rynkiem to nie prędko wyjdzie Windows 9 a co za tym Xbox z jego obsługą, wychodzi na to że następny Xbox by wyszedł za 5-6 lat :O

21. dziubekLDZ

dziubekLDZ Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    po co nowa kasola jak dopiero z tej wyciskaja teraz dopiero wszystko. a nie wypuszcza czegos nowego jak jeszcze tego nie opchneli wystarczajaco duzo. i po co mi nowa kasola na ktorej przez min rok beda wychodzily gry z grafika ala obecnego BF, czy Gearsow.

Wczytywanie...

Poleć forum