1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 720: Zapowiedź pod koniec kwietnia, Project Gotham Racing tytułem startowym?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez belweder93, Luty 25, 2013.

1. belweder93

belweder93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8

Przed weekendem w sieci pojawiła się informacja, że drugiego next-gena, a więc następcę Xboksa 360, poznamy już w kwietniu. Teraz z kolei do internetu trafiła dokładna data prezentacji nowej konsoli – rzekomo wiarygodna.
    Rob Crossley, redaktor serwisu CVG, donosi na Twitterze, że Microsoft planuje pokazać swojego next-gena 26 kwietnia. Informację tę ponoć ma od „zaufanego źródła”, choć zaznacza, że termin może się jeszcze zmienić. To jednak nie pierwsze plotki sugerujące, że X720 zostanie zapowiedziany w kwietniu.

Niewykluczone, że jedną z pierwszych gier na kolejnego Xboksa będzie nowa część Project Gotham Racing. Okazuje się, że w styczniu Microsoft odświeżył w amerykańskim urzędzie patentowym swoje prawa do tego właśnie znaku towarowego Najprawdopodobniej więc gigant z Redmond ma plany odnośnie tej zasłużonej dla konsol koncernu serii. Zwłaszcza, że z ostatnich plotek wynika, iż nowa odsłona cyklu rzeczywiście powstaje i pracuje nad nią studio Lucid Games.
    //Dodaj link do źródła -DOG

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Hmm a byłem przekonany, że nowy xbox pojawi się wraz FORZĄ. Chociaż PGR też jest tak jakby znakiem rozpoznawczym Xboxa i M$

4. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    To właśnie PGR jest bardziej kojarzony z Xbox'em niż Forza :D
    Nowy PGR to może być kawał dobrej gry :D

5. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    ooo PGR w nowej jakosci ?:D BIORE TO :D

6. kamileqPL

kamileqPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Gotham Racing tytułem startowym?

Noo! PGR swietna gra.

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

7. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Naprawdę? Jako człowiek nie zaznajomiony z tematem gier wyścigowych (a więc podatnym na marketing, reklamy, zapowiedzi) jestem zdania, że to nowa Forza powinna być tytułem startowym nowej konsoli Microsoftu, aniżeli PGR. Widząc po danych sprzedaży, hypie i zainteresowaniu na forum Forza chyba bezapelacyjnie jest popularniejsza...

8. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska

Alert Brak źródła, kosz...

Wczytywanie...

Poleć forum