1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox a granie po live bez dysku?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ShAdOw95, Maj 1, 2013.

1. ShAdOw95

ShAdOw95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wojkowice
    Witam. Mam takie pytanko, czy idzie grać online bez dysku twardego? Połączenie z internetem i gra.

Drugie pytanie mam takie, czy Microsoft wali jeszcze bany za LT 3.0 ? Bo słyszałem że od dłuższego czasu już to nie robi i mogę spokojnie grać po live czy to prawda? Nie mam nagrywarki LITEON tylko zwykłą laptopową ETAC nie dadzą mi bana za LT?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Maksiuuxd

Maksiuuxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    1. TAk idzie, nie potrzebujesz dysku, żeby grać w gry live..
    2. Nie ma żadnej fali nie banuje, a gdy banuje to tylko za granie w gry przed premiera... Czy ja wiem, ja ihasem nagrywam i gram do tej pory live i nie zostalem oflagowany ale na zwyklej tez chyba nie zostaniesz.

4. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Można graćbez dysku na XBL

Banów nie było od 2009 co nie znaczy że nie będzie, największe poczucie bezpieczeństwa grając na XBL daje płyta spalona IHAS'em
    Poza tym jest chyba kilka gier które musisz wypalić IHAS'em, bo po kilku min grania wywali Cię do dash'a, m.in. Dragon Dogma, Fifa13, Forza 4 i jeszcze coś..

5. ShAdOw95

ShAdOw95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wojkowice
    A jak ma się sprawa z crysisem 3?

6. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    crisis działa bez ihasa

7. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Nikt Ci nie powie za co i kiedy dostaniesz bana, te pytania były już wałkowane setki razy na forum.
    Zamykam.

Wczytywanie...

Poleć forum