1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox a internet

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Savek97, Grudzień 23, 2013.

1. Savek97

Savek97 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam 2 pytania. Mianowicie:
    Mieszkam w bloku i jestem podłączony do internetu przez modem od sąsiada( 5 osób w sieci). Kabel internetowy(ethernet) podłaczony jest do komputera. I tutaj mam pytanie: Czy jeśli podłącze ten kabel do xboxa to będzie przesył internetu i wtedy kupno/darmowy xbox live będzie chodził?
    Druga sprawa to taka czy jeżeli kupiłbym modem i rodzielił łącze na 2 kable( jeden do komputera 2 do xboxa) to czy wtedy przesył internetu zmniejszy się znacznie? ( Internet z Multimedii 20Mb/s. Dzieląc na 5 osób wychodzi ok 4Mb/s w godzinach popołudniowych, bo rano mam ok 17Mb/s ) I czy opłaca się wgl. takie rozwiązanie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Krzysztof PL

Krzysztof PL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    jeżeli podłączysz do internetu to xbox live powinno działać jeżeli konsola nie jest zbanowana oczywiście ;) , a żeby grać online musisz mieć xbox live gold

4. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Czemu by miało być złe gra na xbox live to kwestia pingów niż samego transferu.

5. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Podłączasz konsolę do neta i możesz spokojnie używać XBL jak i grać online, jeżeli nie masz dużego pingu.

Wczytywanie...

Poleć forum