1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox a jakość HD

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez guma666, Wrzesień 17, 2013.

1. guma666

guma666 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam uno problemo z xboxem rgh. Gdy odpalę jakiś film full hd na TV to normalnie łezka leci z oka wszystko piękne itd. Ale gdy już odpalę mojego Xa to już nie ma co się cieszyć, otóż gdy włączę jakąś dowolną grę to jest tak jak by grać na PC w za małej rozdzielczości. Widać te krawędzie tekstur jak przechodzą itd i nie ma tej grafiki pięknej. W ustawieniach mam 1080p włączone a TV to full hd od samsunga. W czym tkwi problem proszę o pomoc. Na przykładzie GTA 5 widać te krawędzie tekstur itd. a to jest nowa gra ma mieć jaja a tu taka dosłownie lipa. HELP
    PS. kabel oczywiście HDMI

2. Lotnik421 Xbox One

3. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    stary skąd żeś się urwał ...gry na konsolach obecnej generacji działaja w 720p badz niższej nic dziwnego że są ząbki do tego slabe tekstóry , chrupiaca animacja itp itd ( x360, ps3 to juz dinozaury)... to 1080p to tylko upscalowany obraz z 720p badz niższej rozdzielczosci.
    I co to w ogóle za porównanie film FullHD do gry ledwo w HD (nawet gry w fullhd- to tylko na mocnym PC badz rayman origins/legends wygladaja dużo slabiej jak film nawet w hd-720p)

4. guma666

guma666 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    kurna to na co te trailery że wszystko wygląda baja. czyli lipa krawędzie będą . a idzie to chociaż trochę zminimalizować ?

5. saju1906

saju1906 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Sosnowiec
    Gry są nagrywane w innej rozdzielczości pudło musi pociągnąć te gry, spójrz na wymagania gta 5 na kompa a jaki sprzęt ma xbox 360 sam pojmij, a co do filmów filmy wychodzą już w takiej rozdzielczości, że nie wiesz czy patrzysz się na realny świat czy na TV więc nie można porównywać filmu do gry. Na PS4 to zmienia postać rzeczy jak ja podłączyłem ps4 do tv full hd na kablu hdmi i odpaliłem świeżo kupione gta 5 to magia. Wszystko zależy od tego jaki masz sprzęt, to jest tak jak z komputerem.

6. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    możesz pobawić sie ustawieniami tv - tryb obrazu, kontrast itp itd powinno troche zniwelować/ukryć problem

7. Esc0bar

Esc0bar Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Koszalin, Poland
    Co Ty *******isz?? Skąd wiesz jakie wymagania ma GTA V PC? I skąd masz ps4??

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalk 4

8. guma666

guma666 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    pierdu pierdu z ustawieniami wg maxankazuya i jest w miare ;] ale gta ogólnie to super produkt

9. roxes

roxes Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Planeta Mako
    Czy nie za wiele oczekujesz od konsoli z 2005 gta 5 wygląda bardzo dobrze.

10. rufus282

rufus282 Banned Użytkownik

Polubienia:
    63
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zza miedzy.
    Nie wiem co ty brałeś jak to pisałeś, ale nie dotykaj tego więcej.

Wysłane przy pomocy palcy.

11. N1xX

N1xX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Haha, o stary to rzeczywiście jakaś MAGIA, niezłe masz wtyki u sony i rockstara skoro już sobie pykasz w GTA na PS4.

Wczytywanie...

Poleć forum