1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox, a kabel HDMI-DVI

Temat na forum 'TV i Audio' rozpoczęty przez quadriz, Kwiecień 26, 2012.

1. quadriz

quadriz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Śląsk
    Witam. Posiadam TV26' HD READY. Chciałem z niego wycisnąć jak najwięcej, więc kupiłem sobie kabel HDMI-DVI (tv ma wejście dvi, lecz hdmi nie ma) i audio adapter do podłączenia kolumn. Problem pojawia się tutaj, gdy podłącze HDMI do Xboxa, a DVI do tv i nie ma obrazu. Gdy do plazmy podłączyłem Xboxa kablem hdmi-hdmi to nie puścił obrazu, zanim przełączyłem na ten AV, tzn. że sprawdzał czy ma gdzie wysłać sygnał. Czy da się to ominąć ? Bo chciałbym wycisnąć te 720p, ale nie mam jak ;(

EDIT:
    Problem rozwiązałem. Przyczyną było to, że pokusiłem się o granie na plazmie w 1080p, czego mój tv nie wydoli. Byłem właśnie na plazmie i zmieniłem to na 720p, a później na 1650 na coś tam ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. perlodig

perlodig Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    D.G.
    Cześć, mam ten sam problem, zerknij tu => http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-79/kabel-hdmi-dvi-137955/

może coś podpowiesz?

Wczytywanie...

Poleć forum