1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox, a monitor bez głośników - gdzie podpiąć dzwiek?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez niedzwiedziek51, Październik 17, 2012.

1. niedzwiedziek51

niedzwiedziek51 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Częstochowa
    Witam, chce kupić Xboxa, jestem zdecydowany, kiedy myślałem nad ułożeniem tego w pokoju, za dałem sobie pytanie: czy xbox na wyjście audio? Chyba nie, więc jezeli mam monitor bez głośników, jak mam podłączyć głośniki?

2. Lotnik421 Xbox One

3. HICKS

HICKS XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    W kablu VGA masz wyjście na chinche, kupujesz przejściówkę Chinch->Jack i podłączasz głośniki/słuchawki. :)

4. niedzwiedziek51

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Częstochowa
  5. Mama123

Mama123 Banned

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wałbrzych
  6. niedzwiedziek51

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Częstochowa
    Po co mi mini jack? Ja nie chce podłączać słuchawek do pada, tylko wieże do konsoli. Jeżeli coś namieszałem sory, ale śrenio rozumiem jak to ma wyglądać ;(

7. Mama123

Mama123 Banned

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wałbrzych
    Po co Ci wieża do xboxa? :)

8. niedzwiedziek51

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Częstochowa
    Bo podłączam X'a do monitora, nie tv, czyli nie mam głośników. Do komputera mam podpiętą wieże, przez auxa, to samo chce zrobić z xboxem.
    Chce dowiedzieć się, czy można podpiąć hdmi do monitora, a do konsoli przejściówke AV>Czincze>2czincze na 1 Jack żeński> jack-jack męskie do wieży.

9. Dzemba

Dzemba Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja rozwiazalem to w ten sposob ze w monitorze mam wyjscie na audio (sluchawki) i podlaczylem pod to glosniki od kompa... jednak nie zbyt mnie to zadowala bo musze co i raz odlaczac glosniki od monitor ai podlaczac je pod kompa... poza tym sa podkrecone na maxa bo nie za bardzo slychac... chetnie sie dowiem czy jest mozliwosc np podlaczenia xboxa do kompa... albo do glosnikow...

10. krucz78

krucz78 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    mozna jeszcze przez VGA Box mam tak podlazone a i kabel DVI - HDMI

11. niedzwiedziek51

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Częstochowa
    A nie da się takiego HDMI boxa? To, że na monitorze ęde miał hdmi, nic mi nie da, musze mieć tez na konsoli

12. Mama123

Mama123 Banned

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wałbrzych
    Ja koledzie podłączalem przez taka przejsciówke, jak Ci wysyłalem...Normalnie z tyłu do głosnika i śmiga jak ta lala, zależy również od głosników.

13. niedzwiedziek51

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Częstochowa
    Ja chce podpiąc głośniki, a raczej wieże zwykłym jackiem, chce tylko przejściówki z xboxa na żeńskiego jacka, i taka znalazłem, ale wydaje mi się, że będzie do kolidować z hdmi, chodzi mi o to, że pomimo, że obraz (czerwony kabelek) na av nie będzie podpięty, to średnio to widze ;(

14. praniedoproszku

praniedoproszku Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miałem podobny problem który sobie uświadomiłem gdy już kupiłem xbox'a i monitor. Na szczęście wcześniej kupiłem sobie o taką( KABEL VGA XBOX 360 GOLD PLATED + AUDIO (2710399348) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ) przejściówkę ale obrazu z niej nie sposób było oglądać... na szczęście znalazłem stary audiotuner który miał zostać wyrzucony i podłączyłem dźwięk od przejściówki do niego. Kolejnym problemem było to ,że nie da się jednocześnie podłączyć kabla hdmi i tej przejściówki więc zabrałem przejściówkę do kuchni, rozgrzałem nóż do czerwoności i pozbyłem się nadmiaru plastiku który wadził kablowi hdmi. Sposób łopatologiczny ale skuteczny:) Sytuacja mnie do tego zmusiła .

15. niedzwiedziek51

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Częstochowa
    Mógłbyś powiedzieć coś więcej o tym, co i jak zrobiłeś kablowi? I co to był za kabel? Jak to wyglądało na końcu? Może coś takiego jest na allegro?

16. niedzwiedziek51

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Częstochowa
  17. Mama123

Mama123 Banned

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wałbrzych
    Taką samą przejsciówke Ci wysyłałem z chinch na jacka...Tylko, że ja to podłączam do głosników i jak chce słuchawki, to wpinam słuchawki w głosniki i działa jak ta lala :)

Wczytywanie...

Poleć forum