1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox, a monitor.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Shikashi, Maj 15, 2010.

1. Shikashi

Shikashi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. :)

Kupiłem sobie do Xboxa 360 monitor 20" o rozdzielczości 1600x900 ponieważ chciałem żeby miał proporcje 16:9 (czytałem, że w tych proporcjach są robione gry).
    Po podłączeniu Xboxa odkryłem, że konsola nie obsługuje tej podziałki więc ustawiłem 1360x768. Gdybym wiedział to prawdopodobnie bym sypnął trochę więcej kasy i wziął jakiś model z 1920x1080.
    W sumie wydaje mi się, że obraz wygląda w porządku jednak zastanawia mnie czy była by różnica używając jako natywną 1920x1080. Nigdy nie grałem u żadnego kumpla itp. więc nie mam porównania.
    W przypadku komputera po ustawieniu niższej rozdzielczości niż natywna, obraz staje się niewyraźny. Obawiałem się czegoś podobnego jednak nie widać takiego efektu (albo ja nie widzę).
    Moje pytanie jest takie czy tracę jakość obrazu grając na 1360x768 gdy moja natywna rozdzielczość wynosi 1600x900? Konsole podłączam przez kabel HDMI-DVI.

Dzięki za odp. :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Gry sa robione w 720p (1280:768) i skalowane w przypadku uzywania wiekszej rozdzielczosci. Ustaw jak najwyzsza czyli 1920:1080 - Od 1280:768 wzwyż nie widac roznicy w grach, ale jak odpalisz film w 1920x1080 czy 1280x768 to juz zobaczys roznice :).

Wczytywanie...

Poleć forum