Xbox a monitor

Demarest

Świeżak
Świeżak
Witam

Interesuje mnie zakup X-pudła tylko mam jedno małe pytanie. Mianowicie, czy będę mógł podłączyć go pod monitor i czy do tego będę potrzebował jakiegoś specyficznego urządzenia ( kabla, przejściówki )? Dodam że jestem jak narazię biały jeżeli chodzi o sprzętoznastwo więc proszę o wyrozumiałość :)
 

tajson86

Użytkownik
Użytkownik
tak można podłączyć do monitora,będzie potrzebny kabel vga albo hdmi w zależności od tego jakie masz wejście w monitorze
 

Shimaru

Użytkownik
Użytkownik
tak można podłączyć do monitora,będzie potrzebny kabel vga albo hdmi w zależności od tego jakie masz wejście w monitorze
HDMI w monitorze ?? :eek:
Tak jak wyżej lecz nie HDMI tylko D-SUB lub DVI. Znajdziesz w sklepach lub na allegro odpowiednie przewody, w zależności jakie gniazdo masz w monitorze. Dla ułatwienia D-SUB jest niebieskie i 15 pinowe, natomiast DVI jest białe.
 

tomasz222

Banned
Użytkownik
shimaru a to ciebie dziwi ze monitory maja HDMI????????????????? ehehhehe... jesli nie jestes w temacie to nie wprowadzaj ludzi w blad ........na allegro sa 3 strony monitorow z wejsciami HDMI..
 

papux

Użytkownik
Użytkownik
U mnie w domu każdy ekran ma HDMI. Czy to przy TV czy przy monitorze i nikogo to z rodziny nie dziwi.
 

Do góry Bottom