1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox a monitor

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Demarest, Styczeń 16, 2009.

1. Demarest

Demarest Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Interesuje mnie zakup X-pudła tylko mam jedno małe pytanie. Mianowicie, czy będę mógł podłączyć go pod monitor i czy do tego będę potrzebował jakiegoś specyficznego urządzenia ( kabla, przejściówki )? Dodam że jestem jak narazię biały jeżeli chodzi o sprzętoznastwo więc proszę o wyrozumiałość :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. tajson86

tajson86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wawa
    tak można podłączyć do monitora,będzie potrzebny kabel vga albo hdmi w zależności od tego jakie masz wejście w monitorze

4. Shimaru

Shimaru Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    HDMI w monitorze ?? :eek:
    Tak jak wyżej lecz nie HDMI tylko D-SUB lub DVI. Znajdziesz w sklepach lub na allegro odpowiednie przewody, w zależności jakie gniazdo masz w monitorze. Dla ułatwienia D-SUB jest niebieskie i 15 pinowe, natomiast DVI jest białe.

5. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    shimaru a to ciebie dziwi ze monitory maja HDMI????????????????? ehehhehe... jesli nie jestes w temacie to nie wprowadzaj ludzi w blad ........na allegro sa 3 strony monitorow z wejsciami HDMI..

6. papux

papux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    U mnie w domu każdy ekran ma HDMI. Czy to przy TV czy przy monitorze i nikogo to z rodziny nie dziwi.

Wczytywanie...

Poleć forum