1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox a olgadanie programów.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez patryk147369, Czerwiec 24, 2010.

1. patryk147369

patryk147369 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam wszystkich jestem nowy na tym forum :p

Mam pytanie dotyczace Xboxa slyszalem cos ze w xboxie jest jakas opcja do wykupienia ze mozna ogladac programy sportowe? Czy to jest prawda i ile kosztuje takie cos i jakie sa programy sportowe? dzieki za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. szczurx

szczurx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gorlice
    raczej nie w naszym kraju... poczekaj aż wprowadzą xbl do polski to może wtedy coś zaoferują

4. patryk147369

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    a kiedy maja wprowadzic xbl do polski? :D

A jeszcze jedno mam pytanie odnosnie podlaczenia xboxa do kompa ,otoz mam internet radiowy i jest tam polaczony od komputera kabel i modem do modemu podlczony jest kabel ktory chyba idzie do odbiornika na zewnatrz ale w tym "modemie" sa jeszcze obok 4 chyba wtyki ktore chyba pasuja mi do kabla ethernet czyli jak polacze kablem ethernet do tego modemu i do konsoli to sie polaczy bezproblemowo? :D dzieki za pomoc

5. SoTeR

SoTeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    Z tego co słyszałem mają być programy ale to dopiero jak wprowadzą XBL do polski
    A kiedy ? to poszukaj na forum :)

6. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    XBL w Polsce będzie pod koniec września początek października tego roku
    ta usługa wideo jak narazie jest dostępna w xbl UK i USA jak chcesz już teraz to oglądać to zrób konto np na UK a jak chcesz to poczekaj na polskiego liva

7. Gryzek

Gryzek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krobia
    Jesienią br. mają wprowadzić XBL do Polski. Czy będą kanały sportowe? Zobaczymy. Jak na razie najbardziej popularnym kanałem sportowym jest ESPN.

8. patryk147369

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    a mozecie mi powiedziec ile za to sie bedzie placic i jak to sie oglada itp? .

9. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Wystarczy wykupić konto Gold i będziesz miał go za darmo. A skąd mamy wiedzieć jak się go ogląda skoro go jeszcze nie wprowadzili?

10. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Co do tych kabli napisz jeszcze raz jak to wygląda :p.
    Do oglądania:
    Pewnie będzie to jak zwykłe TV przez kabel w trochę gorszej jakości przy słabym internecie. Coś jak zwykły Streaming.

11. patryk147369

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    modem jest podlaczony do komputera a od modemu ten modem ma 5 wejsc takich koncowek jak ma kabel ethernet(tak mi sie wydaje) i jeden kabel od modemu z koncowka jak ethernet podlaczony jest chyba od anteny zewnetrznej .I czy jak podlacze jedna koncowke do drugiego gniazda w modemie i druga do xboxa to bedzie dzialal net?

Wczytywanie...

Poleć forum