1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox a PlayStation

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sztama, Luty 13, 2016.

1. sztama

sztama Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A więc jak na laika przystało... Pewnie uznacie to pytanie za głupie, ale... Planuję zakup konsoli i chciałbym porównać który sprzęt jest lepszy, a kogo pytać jak nie użytkowników. A więc proszę Was o pomoc w wyborze, przedstawienie plusów i minusów Xboxa. Z góry dziękuję

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jesteś na XBOXforum jak myślisz na jaką konsolę dostaniesz więcej opinii ? hehe ja kocham PS4 i spora część tej społeczności podziela moje zdanie :D

4. sztama

sztama Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No dokładnie o to mi chodzi, chciałbym, żebyście przedstawili xboxa jaki jest. :)

5. BialyGTi

BialyGTi Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    765
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Spora?? Orso napij się bo bredzisz :p :)

orso lubi to.
  6. malina10212

malina10212 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Kolejny indywidualny przypadek. To wszystko już było przerabiane. Poszukaj archiwalnych wypowiedzi na ten temat. Po co powielać któryś raz z kolei te same pytania

http://xboxforum.pl/threads/z-x360-na-x1-czy-ps4.154515/

Pooglądaj na you tubie kilka filmików o recenzji sprzętu. Zakręć się wokół kogoś kto posiada konsole currentgeny i na własne oczy przekonaj się która konsola bardziej Ci odpowiada - poruszanie się po menu, funkcję. tytuły które Cię interesują....
    Sprawdź jak z dostępnością używanych gier w twoim mieście. Ja mam z tym problem, dlatego, że zaopatruję się w sklepach stacjonarnych (rzadko kiedy zamawiam coś przez internet). Z używkami na ps4 nie mam problemu - na półkach komisów i sklepów pozycji od groma, natomiast jeśli chodzi o xo to jest biednie.

7. sztama

sztama Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuję Malina10212

8. Szuruburek

Szuruburek Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bytom
    Ile ludzi tyle opinii. Mi bardziej pasuje xbox. Jest dla mnie bardziej kompleksowy, ma lepszy pad, jak dla mnie jest ładniejszy.

9. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  10. kulitom

kulitom Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Moje zdanie to xbox - promocje, online i użytkowanie lepsze, a playstation - gry, gry i jeszcze raz gry, no chyba że nie przeżyjesz bez forzy, halo i gears of war, to wtedy trzeba kupić obie konsole. Proste jak konstrukcja cepa, wybierasz to, co dla ciebie na pierwszym miejscu i wiadomo, jaka konsola jest dla ciebie.
    Powyższego linku do wypowiedzi nie brałbym pod uwagę, bo o ile w kwestii promocji i użytkowania ma rację, o tyle w kwestii gier wprowadza w błąd. Playstation ma więcej marek niż jakieś gierki indie plus uncharted i jest tego więcej niż na xbox, przyszłościowo wygląda to o wiele lepiej, no i wsparcie dla VR i pograć np. w trackmanię na VR to będzie dla wielu system seller. Natomiast cenowo na pewno korzystniej wypadnie xbox i to może ostatecznie zadecydować o jego wyborze, to jest w Polsce argument nie do przebicia, jednak trzeba wspomnieć, że ps4 prawdopodobnie już w tym roku będzie się dało przerobić i tutaj role obu konsol w naszym kraju się wtedy odwrócą.

Ostatnia edycja: Luty 16, 2016
Wczytywanie...

Poleć forum