1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox a telewizor

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Huntexx, Listopad 27, 2012.

1. Huntexx

Huntexx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam, tu kolejne pytanie z serii coś tam wiem, ale zdam sie na wasz instynkt ;) Co pierwsze kupic, TV 42" czy Xboxa? Chcialbym zwrocic uwage na to ze mam tylko kineskop do dyspozycji. A drugie pytanie, jaki bylby najlepszy TV pod x'a i cyfre + 42" najlepiej ponizej 2000 zl? Tak z 1700-1800 byloby w sam raz, chyba ze nie polecacie TV z tego przedzialu cenowego :) Nie zalezy mi az tak ja grafice, ani zadnych super ****r efektach w TV. Dziekuje za pomoc, pozdrawiam :)

Tapniete z Galaxy Mini 2 :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Grzib

Grzib Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Ślonsk
    ja najpierw kupil bym xboxa, mozesz juz pograc i "oswoic sie x klockiem" ;p
    a telewizor hmm... do takiej kwoty to LCD z full HD (nie hd ready) wpisz w google "na co zwrócić uwagę przy zakupie tv"
    nie kupuj Plazmy tylko LCD/LED

4. michal12.dsl

michal12.dsl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. Kamirejro

Kamirejro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    najpierw xboxa kup a potem jakis telewizor, najlepiej LED ma troche wyrazniejsze kolory od LCD . Do gier to chyba najlepiej sie gra na telewizorze 32 calowym (przynajmniej ja tak uwazam bo kazdy moze wolic inne wilekosci telewizora) :D

Wczytywanie...

Poleć forum