Xbox aktualizacja avatarów i kinecta

sturf

Świeżak
Świeżak
Na początku moja przerobiona konsola (rgh) nie włączała się normalnie (czarny ekran, nie połączony pad) ale z tym sobie poradziłem należało lekko przytrzymać dysk od góry i kliknąć przycisk do parowania pada na xboxie i gdy już się sparowała z padem to normalnie się włączała... Jednak chciałem pograć sobie na kinekcie no i zaktualizowałem wszystko tak jak było w poradniku ze zmianą na $$ystemupdate no i podłączyłem pendrive'a zaakceptowałem.. reset kosnoli, i... jest ten sam problem co wcześniej (nie paruje się z padem i czarny ekran na tv) lecz teraz przytrzymanie dysku i kliknięcie przycisku do parowania niczego nie daje... Pad rzekomo paruje się z xboxem bo chwilę po wciśnięciu przycisków do parowania i kręceniu się zielonego kółka zaczyna migać, lecz na padzie dalej miga a na konsoli przestaje i koniec ( przepraszam za chaotyczny sposób pisania) proszę o szybką pomoc

EDIT: cyferki na pobranym pliku jak i kernel w konsoli były takie same tyle, że na konsoli było to 2.0.17489 a w pobranym pliku 17489
 
Ostatnia edycja:

Do góry Bottom