1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XboX aktualizacja

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Silas22, Wrzesień 18, 2011.

1. Silas22

Silas22 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam !!! Obecnie posiadam wersję mojego xboxa 2.0.12625.0 i tu moje pytanie jaką nowszą aktualizację mogę wgrać beż żadnych problemów ( bo wiem że były tzw. "złe" aktualizacje które banowały konsolę). Konsolę posiadam elite 120gb i przeróbka LT1.1. Chciałbym też wiedzieć jakie nowsze gry pójdą mi na niej bez konsekwencji typu ban. Bardzo dziękuję za wszelką pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    obecnie żadna bo musiał juz 13xx która ci usunie przeróbke.ban za dash się nie dostaje

4. Silas22

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wiem ,że najnowsza żadna mi nie odpali ale jaka jest najnowsza z tych które mogę jeszcze wgrać i ewentualnie jakie gry jeszcze na niej chodzą

5. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    z 12xxx masz najwyższa już

6. Silas22

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli rozumiem, że muszę niestety zainwestować w nową przeróbkę tak?

Wczytywanie...

Poleć forum