1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Arcade + ... Czy Premium 60GB?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez sebool12, Styczeń 27, 2009.

1. sebool12

sebool12 Guest

Witam

Otóż chciałbym się was poradzić bo sam już nie mogę się zdecydować :confused: . Z tydzień wujek przywiezie mi konsole z UK bądź z Belgii, najprawdopodobniej Jaspera :p, Ale nie wiem, na którą wersje się zdecydować Premium 60Gb i grać na TV(32' nie lcd), czy Arcade i do tego dokupić sobie monitor (np. 17' lcd) i grać do woli w swoim pokoju :DD. Powiedzcie czy jest jakaś różnica jakości grania między TV 32', a 17' LCD ?

Muszę zaznaczyć, że nie będę grał na Xbox Live... no może kiedyś, ale to mało prawdopodobne :rolleyes:

Pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. obcy33

obcy33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz/Świecie
    na chwilę obecną w tym co się orientuję w Premium nie ma Jaspera tylko w Arcade jest. Różnica jest w wielkości obrazu :) ale na monitorze uzyskasz wyższe rozdzielczości bo kineskop to tylko 640x480

4. sebool12

sebool12 Guest

Jak nie ma jak jest....
    http://x360iso.org/56931-post193.html
    Mój wujek jak był we Włoszech znalazł Premiuma 60GB z napisem na pudełku XBOX 360 PRO SYSTEM VALUE BUNDLE 2008 E/EN, by kupił go od razu, ale kosztował 250 euro :confused:

5. obcy33

obcy33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz/Świecie
    napisałem przecież
    więc jednak nie byłem do końca zorientowany. Przepraszam, mój błąd...

6. sebool12

sebool12 Guest

7. chomik01

chomik01 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    legnica
    słuchaj na każdym telewizorze bedzie dobrze ale lepszych tv bedzie super. Popatrz u siebie w pokoju bedziesz gral na 17 calowym ekranie daj spokuj juz lepiej kupic sobie do pokoju 32 wedlug mnie

Wczytywanie...

Poleć forum