Xbox ARCADE nowy 560 zł? Opłaca Sie?

czeslavek

Świeżak
Świeżak
Witam,

Będąc dzisiaj w Sklepie zauważyłem Xbox 360 Arcade za 560 zł, jako iż od dawna bije się z myślą czy kupić Xbox-a zainteresowałem się. Jest do Wersja na Falconie mimo iż sprzedawca zapewnia mnie ze świeżo przywiezione ;)
I teraz mam takie pytanie czy opłaca się go kupować czy lepiej kupić używanego premium? Promocja trwa do 31.12. Wiem ze na pewno będę musiał kupić Dysk oraz Wi-Fi. Pytam was jakbyście wy postąpili.
 

Apacer

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli są jakieś dodatkowe gry to warto. Ja ostatnio kupiłem Arcade z dwoma dodatkowymi grami za 600 zł, nówka w media expert.
 

ghost02

Użytkownik
Użytkownik
no ale do arcade musisz dokupić sobie lepszy kabel jeszcze ... jak masz nówke teraz ze sklepu to zapewne ma HDMI wiec taki kabel musisz kupic bo na composite jest przykra jakość + ewentualny zakup dysku
 

czeslavek

Świeżak
Świeżak
A to w arcade dają kabel HDMI - composite czy HDMI - HDMI ?
 

grazynka

Świeżak
Świeżak
nie dają hdmi, trzeba dokupić
 

Botlam

Użytkownik
Użytkownik
Zazwyczaj dają kabel composite z przejściówką na scart/euro. Jakość nie jest zła i na dobrym telewizorze CRT gra się bardzo dobrze (weż natomiast pod uwagę że w przypadku zwykłego CRT rozdziałka będzie w 480i, chociaż trafiają się również jeszcze modele CRT hd-ready).
Jeżeli masz jednak telewizor LCD to faktycznie będzie trzeba zainwestować w dobry kabelek hdmi lub vga.
 

ghost02

Użytkownik
Użytkownik
kabel component i hdmi umowlizwiaja gre na 1080p? hdmi raczej tak ale czy component tez?
 

Botlam

Użytkownik
Użytkownik
Hdmi na pewno, component też tylko że nie każdy odbiornik akceptuje sygnał 1080p z analogowego kabelka. Tak więc jeśli naprawdę chcesz full HD to lepiej zainwestować kilkadziesiąt złotych w dobry cyfrowy kabel.
 

Monny

Użytkownik
Użytkownik
W jakim to sklepie ?
 

Do góry Bottom