1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox arcade z Carrefour.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez patryk147369, Lipiec 5, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. patryk147369

patryk147369 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam dylemat poniewaz chce kupic wkoncu xboxa mialem dzis zmaawiac mialem upatrzonego za 550 zl ale niestety typ mnie uprzedzil.Wiec znalazlem nastepna aukcje za 599 xbox z Carrefoura tyle ze nie pisza tam czy to jest jasper..Moze wy wiecie cos wiecej czy to sa jaspery?dzieki z gory ;d

2. Lotnik421 Xbox One

3. chowuscod4

chowuscod4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Jaworzno
    Najlepiej spytaj się sprzedawcy, oni teraz w kulki lecą i XENONY sprzedają niestety

4. patryk147369

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    tylko ze tam nie ma zadnego kontaktu podanego,zupelnie nic,"zadaj pyanie sprzedajacemu"-napisalem maila ale narazie nic nie odpisal.

up~~ ale co myslisz ze za 600 zl xenona by sprzedawali? ;p

5. Piotrek ELO

Piotrek ELO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38

No pewnie :D

6. patryk147369

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    to mowicie zeby z carrefoura tego nie kupowac?

7. chowuscod4

chowuscod4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Jaworzno
    Tak, teraz gdy wchodzą slimy, sprzedawcy sprzedają stare xboxy i próbują na tym zarobic ;-)

8. ProEloHajter

ProEloHajter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Mrągowo
    Nie kupuj teraz będą wycofywać arcade na miejsce slim to sprzedają tanie $hity z 2006 roku. Minimum z 2009 kupuj.

9. patryk147369

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    a znacie jakies moze sklepy internetowe gdzie bym kupil arcade (jaspera) do 600 zl ;P chodzi mi o to zeby byla nowka i jasper.

10. DragonElite

DragonElite Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    RTV Euro AGD

Cześć, za 499zł możesz kupić xbox 360 arcade w rtv euro agd, a za 860 elitkę.
    Pozdrawiam
    Smok :)

11. Zozol

Zozol Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gryfino
  12. mistrzmtb

mistrzmtb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
    W zielonej górzze w carrefour są jaspery bo patrzyłem. Najlepiej to idz sam do sklepu i zobacz przez otwor w kartonie jaka jest data produkcji.

13. patryk147369

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    mam do dyspozycji tylko 600 zl+ ew. przesylka :/ i chce za to kupic nowego arcade i musi byc jasper.A w tym euro widzialem ze jest za 499 zl one jeszcze sa czy juz kupili? I czy to napewno jasper?

14. Kris304

Kris304 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    <NSW>
    Odradzam kupowanie w sklepach typu carrefour, biedronka i inne takie. Bo tak jak piszą koledzy sprzedawcy pozbywają sie starych konsolek których nikt nie kupował. Najlepiej kupić na allegro w jakimś sklepie internetowym. Sam tak kupiłem i nie żałuje. Pozdro ;)

15. patryk147369

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    troche dziwne to bo moim zdaniem powinno sie pisac jaki to model konsoli.Bo co mi z tego jak na fotkach wszystko eleganckie wygladajace na jaspera pudelko etc a wrzeczywistosci moze jakies gowno co stalo pare lat na pulce w sklepie ;/
    A jak myslicie te aukcje a allegro co np up ktos dal za 669 zl to spadla jeszcze z ceny?Bo patrze na allegro i specjalnych znizek tam nie widac.A jesli macie jakies pewne sklepy internetowe gdzie sa jaspwry to dajcie linka :D U mnie niestetety nie ma takich sklepow jak real,saturn,MM,vobis zupelnie nic :/ wiec nie mam jak pojsc i zobaczyc..

16. maniak1994

maniak1994 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Daleko stąd.
    Zgadzam się w 100% z tobą :) Dodam , iż sam kupiłem w sklepie na allegro xboxa i jestem zadowolony ! :)Takie gówna jak "Shity z carefour" to naprawde "gówna" :)

Nie polecam , czasem trafisz na okazję :) Ja osobiscie kupiłem nówke "Jaspera" Arcade za 499 zł :) Dokupilem 2x gry + dysk 20gb i jestem happy !!

17. patryk147369

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    mialem dzis kupowac tzn juz wczoraj licytowalem nowego xboxa arcade ale typ ustawil sobie autolicytowanie i nie mialem duzo do powiedzenia :p przekroczyl 500 zl a ja wiecej juz nie moglem bo mam konto junior.To samo dzisiaj byl nowy arcade jasper za 549 mial mi znajomy zamowic tylko byl w pracy przyjechal ja odswiezam stronke a juz kupiony myslalem ze mnie szlak trafi.A teraz na zlosc nic nie moge znalezc nowego do 600 zl :/

18. Margolll

Margolll Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Ja rowniez zdecydowanie odradzam kupowac w hypermarketach bo tam zreguly za przystepna cene sprzedaja stare wersje. Na allegro napewno zlapiesz jakas dobra okazje nowszej wersji pudla :)

19. czarny321

czarny321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  20. armani

armani Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Poszykaj wlasnie sklepów internetowych, allegrowych:D czykli zaufanych sprzedawców

21. aerO^

aerO^ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ale co to za problem ? Trzeba przejść się tam , bo sprzedawcy nawet nie wiedza co sprzedają dla nich xbox 360 arcade xenon wygląda tak samo jak acrade jasper i dla nich to różnicy nie robi i oba są po tej samej cenie , więc możesz trafić na xenona , ale możesz też na jaspera oni nawet nie wiedza co sprzedają... więc koniecznie trzeba sprawdzić.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum