Xbox Arcade za 500 zł?

pieczq

Użytkownik
Użytkownik
niestety internet w xbox nie jest darmowy musisz kupić Xbox LIVE
 

walinho666

Świeżak
Świeżak
niestety internet w xbox nie jest darmowy musisz kupić Xbox LIVE
XBL GOLD!!! silver jest darmowy ale mieć silver to tak jak mieć przeglądarkę ale nie mieć internetu
 

L.Messi

Świeżak
Świeżak
Źle mnie zrozumieliście. Chodziło mi o to, co trzeba zrobić żeby mieć live na xboxie, czyli czy trzeba kupować jakieś kable, coś instalować itd.
 

honor

Użytkownik
Użytkownik
Aby podłączyć konsole do internetu musisz zaopatrzyć się w router z funkcja modemu adsl. Konsole podłączysz przewodem LAN do routera. Dodatkowo jeśli chcesz grac online musisz posiadać subskrypcje xbox live lub kupować zdrapki 48h.
 

Ice Crystal

Użytkownik
Użytkownik
Do autora wątku: chętnie sprzedam jaspera (arcade), którego kupiłem w połowie czerwca i używałem 3,5 mieś. (jestem pierwszym właścicielem, była to nówka sztuka). Dat. produkcji 15.07.2009:)
Pisz na PW jeśli chcesz poznać szczegóły i jesteś zainteresowany:rolleyes:
 

bryncuqn

Świeżak
Świeżak
mysle ze jakby ci sie udalo to moze bys nawet znalazl w tej cenie premium z dyskiem 20 gb ale to raczej jzu bez gier

http://allegro.pl/xbox-360-premium-hdd-20gb-z-grami-do-wyboru-hdmi-i1246416833.html
 

popino

Użytkownik
Użytkownik
Mega okazja za 450zl jasper http://allegro.pl/x-box-360-arcade-od-lfreda-i1255788006.html
bierz szybko i sie nie zastanawiaj!!!
 

L.Messi

Świeżak
Świeżak
A jak jest z xbox 360 slim 4 gb. Znajdę go w.w. cenie? Czy jest w ogóle sens brać slima?
Wie ktoś może czy nowy model xboxa stanieje przed świętami lub po nowym roku?
 

shakal

Użytkownik
Użytkownik
Nie sądzę aby staniał.
Ew. jakieś promocje świąteczne ale to zapewne tylko chwilowe.
 

sebastianzola

Banned
Użytkownik
wyczekuj a znajdziesz nówkę
 

L.Messi

Świeżak
Świeżak
A slimy używane i nowe w jakich cenach chodzą?
 

L.Messi

Świeżak
Świeżak
Ponawiam pytanie: Czy w cenie 500-550 złotych znajdę używanego slima? Czy za rok one stanieją?

I jeszcze jedno: Jak jest z tym pendrivem? Załóżmy, że mam Xboxa 360 arcade. Czy pendrive może zastępować dysk twardy? Czy można odpalać gry z pendrive na konsoli?
 

Art.13

Użytkownik
Użytkownik
teraz to za 500-550zł slima nie znajdziesz

Dema i gry Arcade a czy pełne wersje to nie wiem
 

Do góry Bottom