1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox avarar Gimp?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez play, Kwiecień 25, 2010.

1. play

play Banned Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    uk/pl
    Witam chce zrobić animowany rysunek jako awatar albo podpis mam wszystko jak należny zrobione ale po zapisaniu w formacie gif i otworzeniu w standardowym windowsowym programie nie animuje ;/ co trzeba zrobić dodatkowo mam opóźnienia itp po optymalizacji od gif nie działa i tak ;/

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bansuj

Bansuj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Mi żaden GIF nie animuje w Galerii Windows, być może to jakiś błąd. Otwórz go za pomocą Internet Explorera, może zadziała. W Gimpie to ja pro nie jestem, ale być może robisz coś nie tak.

4. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    najprostszy program do animacji gifa to GiFat

stąd go możesz pobrać >>> http://chomikuj.pl/neo573/PC/Programy/Gifat

a tak się go używa (wyłącz dźwięk :)) >>> Jak zrobić animację Gif w Prigramie Gifat

Wczytywanie...

Poleć forum