1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Backup Creator - instrukcja

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez i.T, Marzec 6, 2010.

1. i.T

i.T Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam,

Czy ktoś może pomóc poprawnie skonfigurować wyżej wymieniony program, by można było poprawnie nagrywać obrazy ".Iso"

pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzysiek1189

krzysiek1189 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Lepiek kozystaj z imgburn super programik

4. i.T

i.T Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Do tej pory korzystałem z ImgBurn'a ale jakoś kiepsko się spisuje, więc chce sprawdzić inne opcje

5. kofer22

kofer22 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bo należy przed wypalaniem czyli przed wrzutą iso do IMG burn Wyłączyć neta .Jak zacznie wypalać to można śmiało go włączyć,i robic co chceta ja tak traciłem płytki. Od Kiedy wpadłem Przypadkiem Na ten sposób wypaliłem już 20 parę DLów bez strat i stosuje DL jakiejkolwiek Maści i tylko te najtańsze .Każde firmware nagrywarek łączy się z netem,i robi niezły miszung.

Wczytywanie...

Poleć forum